1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 przewodowe pady na pececie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin Paczkowski, Październik 3, 2011.

1. Marcin Paczkowski

Marcin Paczkowski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam pytanie, planuję zamówić 2 przewodowe pady xbox 360 ale zamierzam grać nimi na pececie. Czy jest taka możliwość, system wykryje 2 pady czy tylko jeden? mam windows 7.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Adrian Nowicki

Adrian Nowicki Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiem,ale raczej tak jeżeli podłączysz te przejściówki bez przewodowe

4. Marcin Paczkowski

Marcin Paczkowski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no właśnie nie będę miał odbiornika bezprzewodowego, bardziej opłaca mi się kupić 2 pady przewodowe podłączane za pomocą usb, tylko tu pytanie czy wykryje oba, że jeden to wiem ale chciałbym mieć pewność co do tego czy drugiego też wykryje

5. Adrian Nowicki

Adrian Nowicki Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak bo to będzie tak samo jak byś 2 pady zwykłe podłączył do kompa:)

6. q77

q77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam przewodowy pad, bez najmniejszego problemu można grać. Testowałem w New Vegas.

Wczytywanie...

Poleć forum