1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 pytania - gry z torrentów i instalacja gier przez PC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ziomalek53, Październik 21, 2013.

1. Ziomalek53

Ziomalek53 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Mam do was dwa pytania:

1. Czy wy też jak pobierzecie gry przez ********, to czasami się wieszają albo wcale nie chodzą? Jak pobieram party to jest wszystko OK ale jest to trochę uciążliwe. Oczywiście mam LT 3.0.

2. Czy można zainstalować grę LT 3.0 na zewnętrzny dysk na PC? Aktualnie nie mam dostępu do nagrywarki a gra co jakiś czas się wyłącza. W konsoli nie mogę jej zainstalować, bo wyskakuje błąd. Chodzi mi o coś w stylu DVD 1 GTA V.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    1. Prawdoodobinie chodzi o neta
    2. Nie

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

4. dragus1208

dragus1208 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chojnice
    Nie mogę tego zrozumieć, po co ludzie wypowiadają się nie mając zielonego pojęcia na ten temat. jeżeli gra pobrała się w 100% to jaki może mieć z tym związek internet??
    Coś źle robisz, sprawdź czy masz abgx'a dobrze skonfigurowane, czy masz dobry firmware w nagrywarce, czy płyty odpowiednie, poczytaj w komentarzach pod tym co ściągasz opinie czy wstawka na pewno jest dobrze zripowana.

Wczytywanie...

Poleć forum