1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 pytania: night fight round 4 i ninja blade

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mrkotekPL, Lipiec 26, 2009.

1. mrkotekPL

mrkotekPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czesc wszystkim, mam 2 pytania dot. 2 gier; ninja blade i fight night round 4.
    ninja blade:
    czy wiecie mzoe jak sie zapisuje gre, bo np. jestem w polowie 4 misji i nie wiem jak zapisac gre aby mi sie nie skasowal save. bo jak gralem i walczylem z krabem to wylaczylem gre i musialem robic misje od poczatku.

fnr 4
    no wiec tak, zaczolem grac w legancy mode adamkiem i przeszedlem chyba gre, a mianowicie dostalem acha: The Champ Is Here czy coś takiego, czy to oznacza ze przeszedle mgre czy cos jeszcze mnie czeka ?
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Niestety nie da się zapisać stanu gry w czasie misji. Zapisują się jedynie checkpointy, które działają tylko podczas danej sesji - wyłączysz grę bez kończenia misji - musisz grać od początku.

4. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Zajrzyj do achików,dowiesz się że dużo jeszcze przed tobą. The Champ is here- zdobyłeś swój pierwszy pas. Powinienieś teraz zmienić kategorię wagową(po zdobyciu pasa jest taka opjca). Wtedy kolejny wpada. W Heavyweight zdobądź 3 pasy i osiągnij status greatest of all time który jest jednoznaczny z osiagnieciem wszystkiego w Legacy Mode.

Wczytywanie...

Poleć forum