1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 pytania o Dash

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fifol, Maj 18, 2011.

1. Fifol

Fifol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Szybka piłka, 2 pytania
    1. Czy jest jakiś sposób na odpalenie gier wymagających nowego dasha na starym dashu?
    2. Czy mogę bezpiecznie aktualizować dasha do 2.0.12XX? Mam przeróbke LT 1.1 i pamiętam ,że były cuda niewidy podczas wchodzenia aktualizacji. Podobno nowy dash blokował możliwośc odczytywania gier i dawał flage na konsolach z LT. Dlatego nie ruszałem, i ogranicza mi to dostęp do nowych gier. Jednak jak dzisiaj przeglądam tematy każdy pisze ,że można aktualizować jak się nie ma LT+. Jak to w końcu jest?

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    możesz spróbować w najnowszym waves patcherze jest możliwość wywalenia update z płyty ale nie wiem czy działa
    po drugie ten dash blokuje 6 gier z ap w które bez lt+ nie zagrasz...reszta pojdzie na tym co masz

4. chicku

chicku Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :
    1. Nie z tego co wiem to nie da rady odpalić tak jak mówisz, musisz wykonać aktualizację .
    2. Musisz uaktualnić przeróbkę do LT+ i wtedy śmiało z pendrive odpalasz aktualizację konsoli i bez żadnych problemów grasz w różne gry nie wiem natomiast jak to będzie z tym nowym dashem którego premiera przewidziana jest na 19 maja ale będzie o tym głośni na forum :)

____EDIT____

1. widocznie za mało wiem :p

5. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    jak bedzie miał lt+ w napedzie to nie musi z pena bo aktualka pojdzie z gry.....na zwykłym lt też pojdzie z gry prócz 6 gier z ap...tzn też pójdzie ale na lt zaisntaluje tylko dash a potem wywali błąd o nierozpoznanej płycie

6. Fifol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no dobra, zakładając ,że mnie na razie te 6 gier nie interesuje to moge aktualizować? Chicku każe mi najpierw zaktualizować do LT+, !opeael2 pisze że nie ma problemu z aktualizacją... Jak to w końcu jest? Może uda mi się odkopać stary temat z tym dashboardem i się czegoś dowiem. Wciąż czekam na rady.
    Metoda 3 dashy pewnie nie działa z tym dashem?

7. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    dash możesz aktualizować albo z gry albo z pena...obojetnie.....

8. Fifol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Właśnie znalazłem informacje ,że dash rzeczywiście daje flage, ale w wypadku gdy wykryje ww napędzie kopie (grę z AP 2.5), więc gry bez AP można chyba odpalać. Ale czekam aż ktoś jeszcze się udzieli

9. opeael2

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    dokładnie tak jak mowisz....jak odpalisz gre z ap to masz flage....6 gier....inne śmigają

Wczytywanie...

Poleć forum