1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 pytania odnośnie przeróbki.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wendka, Styczeń 20, 2010.

1. Wendka

Wendka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

1.Za niedługo mam zamiar zabrac się za reflash mojego boxa z napędem liteon v1 do nowego ixtreme LT. Czytałem kilka tutoriali na forum i we wszystkich pisze że trzeba używać ck3 do sczytania firmwaru. Problem w tym że mam back up oryginalnego firmwaru. Więc musze dalej kupować ck3 czy wystarczy mi kabel sata żeby wgrać firmware?

2.Czy jeśli nigdy nie podłączałem się do live ale mam najnowszego dasha i przeróbke 1.6 a teraz zrobie reflash na LT to po podłączeniu się do live dostane bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    ck3 NIGDY nie jest nizbedny. po prostu kwestia wygody. jak masz fw juz to robisz na jego podstawie LT i wgrywasz do napedu. Odczyt mozesz zrobic tez po sata uzywajac w jungle opcji dummy from ixtreme.

Wczytywanie...

Poleć forum