1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 Pytania ping i pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cola1992, Listopad 22, 2012.

1. cola1992

cola1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    C/Winows/System32
    Mam takie pytanie mam neta 10mb/s i gdy jestem w menu konsoli(net podłączony) to gdy na kompie sprawdzę speed test to ping mam okolo 105.ms dla czego taki wysoki

i drugie pytanie pendrive grając w gta iv nie jest odczuwalne zacinanie sie ale jak się patrzy na obraz to minimalnie jak się np biegnie jest to odczuwalne,dysk mam pendrive 16gb dla próby odłączyłem pendrive uruchomiłem grę i płynnie grało czy co za wolno odczytuje z pendriva czy jak

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    1. To moze tylko na kompie, akies prgramy wlaczony czy coś,jak nie pomaga, dzwon do dostawcy internetu
    2. neistety z tym nic nie poradzisz, gra tak zoptymalizowana.. nawet jak na dysku czy z plyty grasz, z dysku szybciej ci sie laduje gra.

Wczytywanie...

Poleć forum