1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 PYTANIA:Wi-fi a Gold/Kabel HDMI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jakub Kozłowski, Lipiec 9, 2011.

1. Jakub Kozłowski

Jakub Kozłowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Hej, dopiero w ten wtorek będe posiadaczem konsoli Xbox 360 slim(używana, ale nie przerabiana i nie mam zamiaru tego robić, by nie dostać bana ;p ). No więc przejde do sedna, czy żeby grać z przyjaciółmi na multi trzeba mieć koniecznie wykupionego golda? Czy można mieć wi-fi, które jest wbudowane w moją slimke, więc wydaje mi się, że niepotrzebnie bym płacił kilkadziesiąt/kilkaset złotych na coś co mogę mieć za darmo.
    Drugie pytanie. Do czego właściwie jest kabel HDMI? Bo sprzedawcy dołączają czasami do konsoli właśnie ten kabel, ale domyślnie nie jest on w pudełku, więc czy on jest potrzebny? I co on daje

/Pozdrawiam

PS. Da się jakoś zmienić nick na tym forum? Bo połączyłem się z facebookiem, a chce mieć mój nick z xboxa ;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Tak musisz miec GOLD
    Konsola ma karte siciowa wifi ale zeby odbierac sygnal wifi cos musi go nadawac np router ktory masz w domu
    Kable HDMI jest do podlaczenia konsoli z tv czy tez monitorem choc nie kazdy monitor ma hdmi i kabla nie ma w zestawie

4. Jakub Kozłowski

Jakub Kozłowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    No mam ten router, bo w całym domu jest sieć bezprzewodowa, to będzie działało?
    I jeszcze jedno pytanie:
    2400 MICROSOFT POINTS PL- AUTOMAT - 2 MINUTY -24/7 (1702228519) - Aukcje internetowe Allegro
    Czy za to grozi ban? Dosyć dużo osób z tego korzysta, chciałbym kupić grę Darksiders która normalnie kosztuje ok. 70zł, a tutaj miałbym o ponad połowę taniej i jeszcze by zostały punkty
    I jak to właściwie działa? Gdybym kupił grę za te MP to ściąga mi się gra na konsole czy jak?

5. mateo16

mateo16 Użytkownik Użytkownik Game Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ŁDZ
    Z tego co mi się wydaje za coś takie nie grozi ban, ale mogę się mylić

6. marcincs

marcincs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Dostajesz adres mailowy i haslo,dzieki czemu odzyskujesz tag gracza na ktorym sa zakupione punkty i sciagasz gre.Profil mozesz pozniej usunac,a gre masz na twardzielu.

Poleć forum