1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 pytania

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Wojtek230492, Maj 17, 2011.

1. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Witam ma 2 pytanka do was
    1.Mam xboxa z ixteam 1.51 i a teraz mam LT+ czy bd mi czyrtac gry co mialem ixtream 1.51
    2.Posiadam klucz napedu i do konca niewiem bo brat wsiadzil i nic sie nie pokazalo i to juz H...j z tego musze go przerobic jeszcze raz
    jeszcze tego xboxa niemam bo jest w polsce a ja jestem za granica i jak przyszedl to niemial zadnych kopii tylko orginalne gry no i klucz napedu i niema go teraz jak sprawdzic. bym wyslal mu moja jakas gre ale niewiem czy bd czytac

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Ad1. Beda dzialac wszytskie gry
    Ad2. Ciezko to rozszyfrowac, moze napisz jeszcze raz. z poprawna skladnia i najlepiej z jakimis znakami interpunkcyjnymi?

4. Wojtek230492

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    OK to bylo tak. Konsola przyszła do domu i kazalem bratu sprawdzic I bylo 2 org gry i klucz napedu. I myslal ze najpierw trzeba wsiadzic klucz napedu zeby czytalo gry. I niewiem teraz czy musze od nowa ja przerobic czy tez nie? A i jeszcze mowil ze jak wsadzil ta plyte z kluczem napedu to nic niepisalo nie odczytalo i konsola sie nie zresetowala.

5. bgszef!

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Przeciez klucza nie wgrywa sie plyta. Po prostu ta plyte gdzies schowaj, kiedys sie przyda. Skoluj jakiegos pirata i sprawdz czy jest przerobka. Ale skoro byla to musi byc :) Plyta z kluczem nic nie usunales takze no stress.

6. Wojtek230492

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    a czyli jak nawet wsadzil ta plyte to nie usunela LT+ dobrze zrozumialem. To tak w sumie do czego sluzy klucz napedu co to takiego co na tej plycie sie znajduja

7. bgszef!

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Nic Ci sie nie usunelo. Klucz Ci sie przyda jak bedzie nowa przerobka lub bedziesz musial wymienic naped (np jak padnie). A tak to do niczego

Wczytywanie...

Poleć forum