1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 pytania.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Gambit95, Lipiec 23, 2011.

1. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.
    Ostatnio przez dłuższy okres "nie byłem" w świecie Xbox 360, więc wiele informacji mi umknęło.
    Chciałem się Was zapytać o coś.

1. Najnowsza przeróbka to LT+ 1.9. Czy na tej przeróbce działają wszystkie gry jakie do tej pory wyszły ? Bulletstorm, Assassin's Creed: Brotherood, Fable III itp.? Widziałem na tym forum temat w którym użytkownik pisał, że te gry mu nie działają. Czy to osobny przypadek, czy po prostu te gry na takiej przeróbce nie działają ? Jeżeli działają to po pobraniu ich z neta wystarczy przepuścić przez ABGX'a i z głowy? Nie trzeba wgrywać żadnych dashów itp.?

2. Gdy ktoś ma starszą przeróbkę np. jak ja, LT 1.1 to po włożeniu dość nowej gry i zaktualizowaniu firmware zostaje usunięte. Myślicie, że to dość bezpieczny sposób na cofnięcie przeróbki ? Czy może lepiej oddać do serwisu fachowcom ? Czy po takim cofnięciu można podłączyć swobodnie neta do konsoli i zalogować się do Xbox Live ? W moim przypadku konsola nie jest zbanowana, a nawet nie oflagowana (nigdy nie podłączałem kabla od internetu po przerobieniu). Czy taki sposób miałby sens ? Na forum widziałem temat w którym jeden z użytkowników pisał, że zaktualizował dasha, a teraz nie może przerobić, bo zgubił klucz, a ciężko jest go wydobyć po aktualizacji. A gdy osoba ma taki klucz i po zaktualizowaniu będzie chciała sobie przerobić to nie będzie problemu?

Przepraszam za napisanie tego samego tematu w innym dziale.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. Wszystkie gry działają, tylko musisz mieć odpowiedni dash - 13146.
    2. Gra nie usunie Ci przeróbki - nie ma jeszcze takich tytułów, które wymagają dashboardu 13146. Jak chcesz usunąć sobie przeróbkę, to zaktualizuj konsolę z pendrive'a bądź xbl. Po takim zabiegu spokojnie można grac na live, na oryginałach. Klucz napędu bez problemu da się wydobyć.

4. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Okey, dzięki za szybką odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum