1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamil126p, Październik 11, 2011.

1. kamil126p

kamil126p Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    Witam koles z serwisu zaproponowal mi wyciagniecie klucza z napedu i nagranie na plyte razem z przerobka koszt ok.100 zl
    .Jak bede juz mial klucz to czy do nastepnej przerobki potrzebny mi bedzie USB Probe czy tylko kabelek SATA ?
    2)Zapewne to głupie pytanie ale czy jak dostane bana to zablokuje mi cala konsle czy bede mogl grac normalnie w gry offline ?(mam slima jbc.)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamil126p

kamil126p Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    blump

4. kondziu16

kondziu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    będziesz mógł grać jak masz bana tylko nie na live i żeby odbanować musisz kupować drugą konsolę

5. xpress

xpress Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    na pierwsze pytanie nie umiem odpowiedzieć ale na 2: bana dostaniesz tylko na xbl. Offline będziesz mógł grać normalnie

6. Cris2k

Cris2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    1.Jeżeli poprosisz serwisanta o plik z kluczem będzie potrzebny tylko kontroler sata :)

7. tomciopaluch222

tomciopaluch222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    to juz nie ma czegos takiego jak blokada dysku twardego gdy ma sie bana na live??? bo dawniej cos takiego chyba sie dzialo

8. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    blokady na dysk napewno nie . nie wiem czy ms stosuje dalej że konsola wszystkie profile uszkadza. ale chyba też już nie

Wczytywanie...

Poleć forum