2 pytania.

Bandzioch

Banned
Użytkownik
Witam , kupilem nie dawno xboxa 360 arcade japser i mam w nim NXE wszystko jest ok , ale nigdzie nie moge zbnalez jak ustawic rozdzielczosc ekranu . Oraz czy jak zainstaluje wersje z awatarami ( obecnie mam bez ) to czy problem z gta iv z teksturami moze jakos sie pomniejszyc ?
 

otacon

Użytkownik
Użytkownik
zależy do jakiego tv masz podłączonego X-a.. ja jak miałem do zwykłego kineskopowego to w NXE nie miałem możliwości zmiany rozdzielczości.. dopiero po podłączeniu do monitora ujawniła się taka opcja w ustawieniach ekranu X-a.
Też mam jaspera, miałem wersje NXE z awatarami i wszystko było ok. w gtaiv nie miałem problemu z teksturami. (grałem z hdd) Nadmieniam, iż nie grałem na wersji NXE bez avatarów.
 

zuurooopl

Użytkownik
Użytkownik
takie pytanie...jak mozna ustawic rozdzielczosc w zwyklym tv?? nie ma takiej opcji musisz miec telewizor hd lub monitor...jedyne co mozesz zmienic to odswiezanie 50/60 hz i format ekranu 4/3 lub 16/9 jesli masz panoramiczny..nie musisz sie martwic Twoj xbox napewno jest sprawny:):) ja osobisciue gram w gta z dysku...
 
B

Bari

Guest
del
 

CoOokie

Użytkownik
Użytkownik
1. Jak napisali powyżej, czyli do kineskopowego TV nie masz rozdziałki, do reszty tak.
2. Avatary mają się do znikających teksturek w GTA 4 jak mój kot do prezydenta Obamy (czy tradycyjnie piernik do wiatraka). Zgraj grę na dysk i wtedy zacznij grać. Ew. kup oryginała jak nie masz HDD.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ustawienie rozdzielczosci bedziesz miał jak podłaczysz xboxa 360 do monitora. NXE z avatarami czy bez nic nie ma do szybkości ładowanai tekstur w GTA 4. Jak nie masz HDD kup oryginalne GTA 4.
 

JonJep

Świeżak
Świeżak
Witam!

Zastanawiam się nad kupnem konsoli z Angli, czy jest jakiś sposób aby spolszczyć menu? Jeżeli jest, powiedzcie jak ;] Aczkolwiek, gdy nie będę mógł spolszczyć, to czy będzie to miało jakiś wpływ gdy np. będę chciał grać w polskim pokoju gry GTA IV na XboX Live?

Napisałem tutaj, ponieważ nie mam 20 postów i nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu.
 

Luuunatyk

Banned
Użytkownik
JonJep ja kupilem konsolke w Angli i sie bardzo ciesze ; ) mialem menu po polsku normalnie mi to szwagier wgrywal ale sadze ze jak kupujesz nowke i pierwszy raz wlaczasz x'a to sie o jezyk pyta : ) i wybierasz. ;p
a granie w polskim pokoju gry GTA IV na xbox live ? to masz na mysli z polakami ?
to nie ma takiej opcji bo xbox live nie ma w polsce. i wiekszosc gra tylko dlatego ze zaznaczyli kraj np. anglia i smigaja. ;d
 

Do góry Bottom