1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 pytanie do zbanowanych

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez czeski film, Listopad 21, 2009.

1. czeski film

czeski film Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1.Czy laczac sie z live w momencie bana mieliscie wlozonego pirata w napedzie?
    2.Czy podlaczajac sie pierwszy raz do live mieliscie konsole sflashowana czy nie?

Ciekawi mnie to gdyz moj kolega nie dostal bana w czasie tej fali a podlaczal sie pierwszy raz do live majac oryginalny FW,pozniej dopiero przerobil na ixtreme1.5 ,i zawsze logowal sie do live nie majac plyty w napedzie.Najsmieszniejsze jest to ze w czasie fali banow zmienil na ixtreme 1.6 i jedzie dalej na live.co o tym sadzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kwiolek

Kwiolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radomsko
    1.NIE
    2.TAK

Ja ogolnie dostalem bana tylko za sflashowana konsole bo ani razu nie gralem w gry przed premiera i ani razu nie gralem przez XBL ;P

Microsoft losuje konsole do bana, więc jeżeli nie dostał teraz to dostanie przy następnych banowaniach ;P Oni wiedzą, która konsola jest przerobiona .

4. midasroox

midasroox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
    Są osoby z życiowym fartem :)
    Jednakże ja miałem Pirata w napędzie i flash od razu jak sie podłączyłem do Liva

5. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Jest to udowodnione że nowa aktualizacja sprawdzała firmware napędu więc nie odpowiem na pytania...

6. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Było wałkowane 100 razy.
    1.Banowanie najpewniej opiera się na procesie flagowania który rozciąga się w czasie, duża ilość czerwonych chorągiewek z różnych powodów: flashowany FW, kopie gier, złe ripy, patchowanie iso, flashowany dysk, gry na dysku itp oznacza ban.
    Ja miałem IX 1.5, rzadko grałem na Live, jak już to GoW 2, a na pewną w żadną grę która przekraczała 'wave" który iX1.5 obsługiwało czyli wave 2, w Wave 3 i 4 patchowane grałem tylko off-line i na drugim profilu.

Wracając do pyt.1: pirat włożony do napędu w czasie łączenie do sieci nie ma pewnie najmniejszego znaczenia.

Ile czasu Twój kolega ma flashowaną konsolę?

Gdzie jest udowodnione?

7. lyczko

lyczko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Przez pierwszy rok używałem live'a, a dopiero po roku czasu zrobiłem flasha i od czasu do czasu połączyłem sie, ale nie grałem.
    Pirata w napędzie nie mialem.

8. czeski film

czeski film Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    sflashowana ma bodajze od stycznia.A 1.6 wgrywal chyba jakos tydzien po tym jak zaczela sie fala.

Wczytywanie...

Poleć forum