1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 pytanka odnośnie RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Halo Song, Kwiecień 2, 2013.

1. Halo Song

Halo Song Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,mam dwa pytanka

1.Posiadam x 360 slim z 2010 z końcówki z rgh i mam pytanko jakie ustawić wartości w menu jeżeli chodzi o prędkość wentylatorów?

2.Pobrałem iso Alien vs Predator(ponad 7gb) i przerobiłem iso2god i po podliczeniu partów wyszło ponad 6 gb..nie za dużo?

...w opcjach iso2god jest opcja rebulid patch,chodzi o podanie lokalizacji
    i mam pytanie do czego to się odnosi bo jak skonwertowałem obraz to w owym folderze po podaniu lokalizaji nic się nie pojawiło
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa

co do pierwszego to lepiej zostaw wentylatory na takim poziomie jakie je masz (pewnie na 40 ),bo jak podkręcisz więcej to konsolka będzie bardzo głośno chodzić tak jak odkurzacz:chuncky:, lepiej ustaw temperaturę w dashlunchie na ok 70-73 stopnie ,

co do drugiego to jest to normalne że tyle to zajmuje te 6 gb , bo jedna gra zajmuje mniej a druga więcej , nie ma na to reguły,

w tym ci nie pomogę bo nie wiem do czego to służy:chuncky:

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    W tej lokalizacji zapisuje się tymczasowo przerobione iso, które znika po skończeniu konwersji.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

5. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W iso2god jest opcja Padding removal (ustaw na Full iso rebuild) i obok Save ISO Rebiuld ISO Image - ustaw tam dziabkę i w lokalizacji przez Ciebie podanej pozostanie
    tymczsowe iso (niektóre gry KINECT mają naprawdę tylko kilkaset mega - reszta to puste miejsce/zabezpieczenie)

Wczytywanie...

Poleć forum