1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 pytanka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez boxer, Styczeń 20, 2010.

1. boxer

boxer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płock
    Witam. Mam do was dwa pytania:
    1. Mam problem z MW2, spatchowałem go z wave 4 na wave 3 360WavePatcher-em nagrałem na płytkę EMTEC-ka DL+R z szybkością 2.4x i jak gram to wywala mi czesto zebym wyczyścił płytke ale jak włącze od nowa to już mi w tym samym momęcie gry nie wyświetli się tylko np da mi dokonczyc misje i wywali mi np w połowie nastepnej misji :mad: . A wczesniej nagrywałem juz na emtec-ki dragon age i ACII i chodzą świetnie tylko z MW2 mam problem. Mam nagrać na lepszą płytkę np. verbatima czy to może być inny problem.

2. Jaki polecacie zestaw ładowarka + akumulatorki do pada żeby dobrze trzymały.

2. Lotnik421 Xbox One

3. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    1.Najlepiej nagrywaj na verbatimie badz zrzucaj gre na dysk jesli posiadasz, albo inne wyjscie- nagraj jeszcze raz na tym empteku moze cos sie zle wypalilo.

2. Najlepiej trzymaja oczywiscie oryginalne M$.

4. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    1. Zmień płyty na lepsze, czyt Verbatim

2. Polecam ako Energizera, posiadam 4 sztuki do 2 padów i przy dość częstym graniu trzymają około 2 tygodni, pojemnosc 2450

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    1- To wcale nie wina płyt . Sam używam tylko Emtec , które są tańsze od przereklamowanych Verbatimów i na ponad 100 nagranych płyt tylko 2 wylądowały w koszu . Wina może być po stronie nagrywarki ( stara nagrywarka lub w nowej brak najnowszego firmware ) lub błędów podczas nagrywania . Dlatego podczas nagrywania gier na X360 zaleca się powyłączanie wszystkich niepotrzebnych programów na kompie ( GG , program pocztowy a nawet antywirusa ) . Jeśli nagrywałeś za pomocą imgburn to spróbuj nagrać za pomocą clonecd . No i najlepiej instaluj gry na HDD , jak nie masz to pomyśl o kupnie bo warto .

2- Ja mam zestaw : ładowarka+4 akumulatorki 2500mAh od Sony i sprawują się idalnie .

6. Zero

Zero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co do akumulatorków to dość dobre są Pentagram Infiniti oraz nowe Sanyo z pamięcią (zapobiegające samoczynnemu rozładowaniu) podobno są fajne.

7. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    a czy te akumatorki nie wyleja sie ??

8. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia: