1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 pytanka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PalHajs, Maj 1, 2011.

1. PalHajs

PalHajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    • Posiadam kontrolery x360 bez przewodowe , jak wiemy wymagają one baterii - i tutaj moje pytanie co muszę dokupić żeby nie kupowac nowych ''paluszkow'' ?
    • Mój typ konsoli to stary model gdzie jeszcze nie było kabla HDMI , więc tutaj pytanie posiadam jaki kabel potrzebuję aby podłączyć go do monitora NEC LCD 1501 (wiem ze stary , ale co zrobic ;)))

2. Lotnik421 Xbox One

3. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    polecam kupic akumulatorki, jak bedziesz kupowal paluszko do pada to szybkozbankrutujesz a akumulatorki szybko sie zwroca. jak juz kupisz akumulatorki to dokup sobie jeszcze Charge Kit i bedziesz mial porzadny zestaw.
    SKLEP Play & Charge Kit Xbox 360 Nowa 24h WAWa (1570099216) - Aukcje internetowe Allegro

a tak bedzie wygladac kabel dla twojego TV, bo zakladam ze tam jest wyjscie EURO a tutaj masz chinch i od razu kostke EURO

[TomLand Sklep i serwis komputerowy - KABEL DO XBOX 360 COMPONENT + AUDIO DO TV

4. PalHajs

PalHajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej , przyjże się temu wihajstrowi - Changer Kit

A co do kabla do monitora to mam już kabel Component. Tylko teraz chce się podłączyć do monitora LCD , czyli gniazdo D-Sub z tego co się orientuje. I mój monitor posiada jedno tylko jedno wejście :(

5. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    To kabel VGA i przejściówke mini jack 3 5 na 2x rca :) Przejściówka będzie potrzebna żeby podłączyć głośniki

6. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to trzeba ci taki kabelek
    Xbox 360 kabel VGA BIGBEN OKAZJA !!! (1591086195) - Aukcje internetowe Allegro

Jak nie chcesz urzywki to np:
    HQL VGA HDTV [BIGBEN] | Xbox 360 | ROBSON.PL

Od razu odpowiem na pytanie dlaczego nie ten za 10 pln, poniewaz jezeli kupisz ten za 10, 25 PLN to nastepny temat jaki zalozysz to bedzie:

Wczytywanie...