2 rodzaje Juggernaut'ów w Modern Warfare 3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Od jakiegoś czasu wiadomo, że w Modern Warfare 3 będą 2 rodzaje Juggernaut'ów. Z filmów pokazowych oraz wypowiedzi Roberta Bowlinga wiadomo, czym dokładnie będą się charakteryzować obie nagrody za serie ofiar i jakie będą posiadać ograniczenia.

Assaut Juggernaut - można go zdobyć za 15 ofiar pod rząd. Zbroja dodaje ogromą ilość życia. Oprócz tego gracz otrzymuje karabin M604E, pistolet MP412 oraz perk padlinożerca na czas trwania killstreaka.

Recon Juggernaut - wymagane 18 ofiar. Poza zbroją gracz otrzymuje tarczę oraz przenośny radar, z którego korzysta cała drużyna.

Juggernaut z tarczą może wydawać się nie do pokonania, jeśli zajmie strategoczną pozycję, choćby w ciasnym przejściu. Robert Bowling jednak uspokaja, pisząc, że "każdy Juggernaut ma specyficzne wyposażenie i ograniczenia - jest dużo wolniejszy i nie może skakać i czołgać się".

Mimo tych restrykcji Juggernaut będzie dawał ogromną przewagę drużynie, która go zdobędzie. Nic dziwnego, że "kosztuje on" aż 18 zabić. Nie wiadomo póki co przez jaki czas gracz będzie mógł korzystać ze zbroi podczas rozgrywki.

żródło
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Modern Warfare 3 coraz bardziej zbliża się do nagrody ilości kamperów w grze 2011. Jestem pod wrażeniem :)
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Będzie kamperka aby wbić 18kila i zabłysnąć, mam nadzieje że Killstreak nie będzie nabijał Killstreaka tak jak jest to w MW2.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@DJ.Bart Nie, ale za to killstreaki z paczki Support nie będą "widzieć" deadów. Czyli, że jak np. będziesz miał statystyki 18:9 to i tak zdobędziesz killstreak "Recon Juggernaut".
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
O tym nie wiedziałem no to całkiem rozjeb... tą grę, z niebie będą same paczki spadać ale się okaże w praniu trzymam kciuki za MW3 bo BF3 mi się nie spodobał.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
dla mnie tragedia, killstreaków w ogóle nie powinno byc, bo to psuje rozgrywkę. camperzy będą w niebie... jednym słowem, bf3 w chwili obecnej to dla mnie tragedia, mw3 rysuje się niewiele lepiej, jedyna nadzieja w CSie GO.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
tak bardzo liczyłem na MW3 po bardzo dobrych poprzednich częściach MW, a czym bliżej premiera tym gorzej się zapowiada ;/ Niech poprawią BF'a to pogra się w niego i GoW'a do premiery CS:GO :]
 

nowmat

Użytkownik
Użytkownik
@DJ.Bart Nie, ale za to killstreaki z paczki Support nie będą "widzieć" deadów. Czyli, że jak np. będziesz miał statystyki 18:9 to i tak zdobędziesz killstreak "Recon Juggernaut".
Słyszałem o tym wczoraj z tym Support ładnie z tym dojeba.., miałem nadzieje że to jakieś fejk :(
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie jak w każdym Call of Duty znajdą się osoby które będą aż nadto używać tego killstreaka, no ale cóż... bez takich noobów się nie obędzie tak czy siak :)
 

kreeet84

Użytkownik
Użytkownik
mi sie podoba, kto chce to kampi wszyscy moga chodz czasami jest to denerwujace, grajac ostatnio z godzine w bf3 beta natykalem sie na samych kamperow. to jest caly urok strzelanek na livie:p
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Totalnie skierowane dla skillowcow - co z ludzmi co graja for fun ? Nie bedzie zabawy jak gosc ktory nie dojsc ze i tak wyjada to na dodatek dostanie takie killstrike ze lepiej zrobic Leave game.

Zwykli ludzie grajacy wieczorami dla odprezenia zeby zdobyc taki killstrike beda musieli co najwyzej liczyc na szczescie przy Care Package.

Niedlugo killstrike bedzie mozna kupic podaczas gry za hajs na paypal :) Jak ciagnac kase to na calego.
 

piaszczyk92

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
omg tak beczycie ze bedzie po grze jak ktoś go zdobędzie.. tylko jestem ciekaw ile razy mieliście w poprzednich częściach chociaż te 15 killstrejków.. Albo że będą kampić żeby to zdobyć, tylko że zaden kamper w Codzie nie zrobi 18 kili bo na killkamie widac gdzie on jest..
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom