1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 rrod

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez LUbek, Grudzień 30, 2010.

1. LUbek

LUbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Hej pewnie to jest 100 temat z tej serii wiec przepraszam jestem nieogarem i niedzielnym graczem. Dawno temu oddałem xboxa do naprawy w serwisie wtedy mialem 3rrod. Po tygodniu czekania kolega z serwisu oddal mi konsloe i powiedzial ze nie wie co jest i ze jezeli chce to naprawic, tzn cos wymienic w srodku to musze na to wylozyc przynajmniej 2 bańki, nie bylem przy kasie wiec odmowilem, wziąłem x'a podłączyłem w domu a tu 2rrod :/ i wydaje mi sie ze jeszcze bardziej mi zrypal sytuacje... xbox lezy już troche czasu i mysle ze czas cos z tym zrobic, wiecie co to moze byc? jak rozpoznac błąd lub znacie jakis dobry serwis najlepiej z krakowa? z góry dzieki, przepraszam za brak polskich znakow pisalem na telefonie

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jedyny dobry serwis to m$, sprzedaż konsoli i zakup nowej jasper/slim. Możesz opowiadać co tam chcesz konsola i tak padnie(odczyt błędu włączasz, wciskasz guzik synchro następnie naciskając eject diody będą się zmieniać. Zapewne płyta główna była już grzana

Wczytywanie...

Poleć forum