1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 slimki RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xbox360g, Wrzesień 8, 2013.

1. xbox360g

xbox360g Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kamionka
    Którą wziąć lepiej?

Witam! Mam do wyboru 2 slimki z RGH.
    1. Slim, Trinity, RGH (sam wykonał ale chyba robi to profesionalnie), październik 2010, gwarancja 6mies na rgh i 14 na konsolę, pad, kabel VGA, HDMI, headset, oryginalny 250GB, wszystko zaktualizowane (najnowszy dash 165.., FSD itd do najnowszego), bezpłatna pomoc w dalszych aktualizacjach itp., 630zł

2. Slim, Trinity, RGH, październik 2010, nie ma gwarancji ale jest papier od prof. serwisu RGH, pad, kabel component, zewnętrzny 1TB, niewiem czy wszystko zaaktualizowane, nie ma oferowanej pomocy, 670zł

No to którą wziąć? A jeszcze 1.błyszcząca obudowa w stanie BDB, 2.mat w stanie BDB. Sam bardziej jestem na ofertę 1. ale jeszcze chciałem zobaczyć waszą opinię.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To mam lepsza za 730zl slim 4gb jak nowa zresztą sama konsola nie była używana. Nowy dysk nie otwarty 500 gb pad zasilacz okablowanie. Lub z hdd 320gb za 680zl. Konsola matowa

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum