1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 szybkie pytanka:)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez deepthroat, Listopad 1, 2011.

1. deepthroat

deepthroat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam mam 2 pytania
    1: dzisiaj kupiłem konsole uzywana-ponoc tydzien czasu wyglada na to ze to prawda 2 nie przechodzone gry oryginalne i pare dem slim 250 giga rok 2011 z maja za 750 zł

2Czy to dobra cena za przerobke-zalezy jaki bede mial srodek xboxa do przerobi ponoc cos trzeba wiecic nie wiem nie znam sie cytuje"Naprawa napędów 9504, 0225, 0401, oraz 1071 w zależności od posiadanego chipa:

MXIC - 99 zł
    Winbond -149 zł -kolejna aktualizacja 50 zł
    "
    aha i czy warto teraz przerabiac konsole czy poczekac nie wiem chyba w prsszyszlym tygodniu ma nowy dash wejsc zeby sie nie okazało ze wydalem kase na marne mowie tutaj o mozliwosci usuniecia lt 2.0 dziekuje z gory za odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Poczekaj za tym nowym dashem bo nie wiadomo co nowego wprowadzi w kwestii zabezpieczeń.

4. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na nowego Slima wole zostac na orginalnym, bo masz jeszcze gwarancje.

Przerabianie slima zalezy od napędu.Jest ryzyko wiercenia uszkodzenia.

5. deepthroat

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No gwarancje mam ale nie stac mnie na oryginalne gry wiem ze jestem piratem ale prosilbym trzymac sie tematu:)

6. darmon

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    OK. stracisz gwaranację po przeróbce. Po drugie lepiej poszukaj super fachowca. Po trzecie sprawdż jaki masz napęd bo jest masz nowszy naped byc moze nie przerobic tego bo masz konsole najnowsza z maja 2011 , stad taka cena ze warto jeszcze zapytac fachowca i poszukać informacji z forum.

7. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    w przyszłym tygodniu nowy dash ? (wow). jak masz przerabiać to zrób to teraz na lt 2.0 + 13604. Przed chwilą był wysyp premier i na pewno będziesz miał co pobierać ;)

8. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Jeżeli i tak stracisz gwarancje, moim zdaniem lepiej jest zainwestować w RGH większe możliwości daje niż flash napędu tylko że stracisz możliwość gry na Live. Mimo to jest alternatywa: Xlink.

9. deepthroat

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a jak sprawdzic jaki mam napęd ze niby co c4ever nie wypuscil flesha do wszystkich napedow do przerobienia?

10. darmon

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Konsole Xbox 360 typu SLIM:

Konsole z napędami Liteon 9504/0272 - Cena mxic99zł - winbond139zł Ixtreme LT+v2,0

Konsole z napędami Liteon 0225 - Cena mxic99zł - winbond139zł Ixtreme LT+v2,0

Konsole z napędami Liteon 0401 - Cena mxic99zł - winbond139zł Ixtreme LT+v2,0

Konsolez napędami Liteon 1071 -Cena mxic99zł - winbond139zł Ixtreme LT+v2,0

Konsole z napędami Hitachi 0500 Brak informacji

Jeszcze nie ma nowej przeróbki na slim z lipca 2011roku Lite-On 1175 DG-16D5S

NEW Slim Drive DG-16D5S pictures by A4N-Fresh101 - Photobucket

Sprawdz lepiej jaki masz napęd to bedziesz wiedzial czy przerobic czy nie. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum