1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 xboxy 1 dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dj_igor, Marzec 13, 2010.

1. dj_igor

dj_igor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedawno padl mi moj xbox. Kupilem nowego, ale bez dysku (dysk mam z poprzedniego). Konsola stara jest przerobiona, ale niezbanowana, bo nie gram online. Drugiej konsoli nie zamierzam patchowac, bo chcialem na niej grac na XBL. Czy uzywajac jednego dysku i jednego profilu na obu konsolach moge spodziewac sie bana czy nie ma takiej mozliwosci?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Skoro bana nie dostałeś dysk nie zbanowany to śmiało podłącz dysk i odpal konsole a będzie tak jak w starej załóż konto live i graj :)

4. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Ban jest tylko na konsolę. Na każdej innej będzie działać .Jeżeli nie miałeś bana to wkładasz tylko jeżeli miałeś to musisz sformatować z poziomu konsoli.

5. fifty

fifty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowrocław
    Graj bez obaw :D też miałem taką sytuacje i wszystko dobrze śmiga

Wczytywanie...

Poleć forum