1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 xboxy a jeden router

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kuba426, Kwiecień 11, 2010.

1. kuba426

kuba426 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam dwie konsole podlaczone do neta i chce grac z bratem w mw 2, multi. Wczesniej w routerze odblokowywalem porty dla jednej konsoli i wszystko bylo elegancko, od kiedy jest druga konsola sa problemy. Wczoraj postanowilem odblokowac porty na konsoli brata, meczylem sie troche czasu, ale sie udalo, status NAT zmienil sie na otwarty. Natomiast dzisiaj chcielismy pograc i nie chcial sie polaczyc, zrobilem test polaczenia i okazalo sie, ze na mojej kosnoli status NAT zmienil sie na scisly, nie wiem za bardzo jakie porty odblokowywac jak sa dwie konsole na jednym routerze, zeby sie to nie gryzlo.
    Jesli ktos moglby pomoc to prosze napisac jakie porty odblokowac dla jednej konsoli a jakie dla drugiej.
    Z gory dziekuje za odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adiq117

adiq117 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radzionków
    Nie wiem w czym przeszkadzają ci porty, chyba żaden router aż tak tego nie blokuje....

Możesz też ustawić sieć manualnie, i powinno chodzić.

4. abbot

abbot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdź czy ip się nie gryzie. Później martw się o NAT. Jakie masz łącze?

Wczytywanie...

Poleć forum