1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

20 minut z kampanii Chrisa i Jake'a z Resident Evil 6

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Lipiec 16, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Capcom udostępniło dwa nowe nagrania z Resident Evil 6, na których możemy zobaczyć fragmenty z kampanii Chrisa Redfielda i Jake’a Mullera, trwające łącznie 20 minut.

W Resident Evil 6 będziemy mieli okazję zagrać również jako Leon S. Kennedy (jeśli nie mieliście okazji obejrzeć wcześniej fragmentów z rozgrywki, zapraszam pod adres #1 i adres #2 oraz do zapoznania się z Gramy w RE6). Menadżer społecznościowy Capcom Unity, Brett Elston, pytany o czwartą, nie ujawnioną jeszcze kampanię Ady Wong przyznał, że odegra ona znaczącą rolę, i że przedstawiciele firmy wkrótce będą gotowi, by podzielić się nowymi informacjami na ten temat.

Fragment kampanii Jake’a kończy się w 13 minucie a Chrisa zaczyna się w 3:39 i kończy w 13:46. Zapraszamy do obejrzenia:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    SZKODA komentować tą gre :apologetic:

4. sepel1994

sepel1994 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    jak mozna było zepsuc taka gre,to poprostu w głowie sie nie miesci.pierwsze 3 czesci były zaje**ste ,czwarta była dobra ,piąta to totalne gówno ,a szósta to juz nizej upadła niz piąta.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    dokładnie, w pierwszych trzech częściach trzeba było się nieźle naszukać jakiejś wskazówki czy przedmiotu żeby otworzyć drzwi/odblokować kod itp itd, gra wciągała swoim poziomem trudności
    żal serii i tyle

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    To co zobaczyłem trochę mnie przeraziło, niedługo RE będzie jak CoD :) Capcom nie tędy droga.

7. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    RE skończyło sie na Veronice i tyle reszta woła o pomste do nieba czas odkurzyć Gacka.

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Widzę że realne RE6 skończy jak RE: operation raccoon city.
    Wyrażenie: YOU JUST FUCKIN6 KIDDING ME!

9. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    RE Code Veronica była dobrą częścią długa i rozmaita fajnie mi się w nią grało na konsoli DC / aż miło sobie wspomnieć te czasy :distrust:

10. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    Ja kompletnie tej gry nie poznałem. Po ogladnieciu stwierdziłem czy, aby na pewno ogladam dobry filmik tej kultowej gry. Jak dla mnie to jedno wielkie nieporozumienie i osoby, ktore braly do kontunuacji ten swietny "Tytul" odpowiedziec za swoja "twórczosc" oraz "koncepcje" przez fanami serii. Totalny szook !!

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Code veronca jest nawet na x360. Pogralem w demo tej 6, istna masakra mial byc powrót do marki wyszlo znów cos innego

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum