1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

20 minut ze Sinper Elite V2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 29, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    W ten piękny dzień mam dla Was zapis wideo misji Schönberg Convoy, którą znajdziecie w Sniper Elite V2.

Misja Schönberg Convoy została pokazana przez serwis VG247 z perspektywy rosyjskiego snajpera. To ponad 20 minut filmu, który kolejny raz pokaże czym charakteryzuje się gra, w której można zabić Hitlera.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    To jest demo tylko trochę przedłużone, ale gra jak dla mnie zapowiada się świetnie

4. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Dokladnie to demo.
    Wczoraj gralem w te demo i jest na bardzo dobrym poziomie, tylko krotkie :(
    Mysle nad zakupem tej gry bo kreca mnie karabiny sniperskie, a jestem bardzo ciekaw jak bedzie wygladalo multi.

5. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    W tej grze nie ma klasycznego multi na konsolach więc zapomnij, jest tylko COOP. Poza tym tytuł ma bardzo badziewny AI więc na sukces nie ma co liczyć.

6. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przecież pisali że co dostaliśmy na steam to nie demo ... tylko wczesna wersja ... czyli jeszcze dużo rzeczy nie było ...

7. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Według mnie jedyna fajna rzecz w tej grze to właśnie ten "Bullet time" i "X-Ray" :) ale zobaczymy jak sprawa będzie wyglądała w pełnej odsłonie gry. Poważnym błędem (przynajmniej w tej misji) jest wyznaczony szlak, według mnie sposobów na wykonanie zadania w grze tego typu powinno być kilka.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum