1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

20-minutowy gameplay z Dead Space 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 16, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Electronic Arts opublikowało obszerny materiał wideo prezentujący rozgrywkę w Dead Space 3. Gameplay dostępny jest w wysokiej jakości, a całość okraszono komentarzem jednego z twórców. Zobaczcie grę w akcji!

Dead Space 3 wprowadzi kilka zmian, które nie do końca przypadną graczom do gustu, choć EA twierdzi, że nie zamierza rozczarować swoich fanów. Rozgrywka będzie bardziej dynamiczna od wcześniejszych części i – jak twierdzi spora część entuzjastów cyklu – nastawi się raczej na akcję niż straszenie osoby siedzącej przed ekranem. Szczegółowe informacje na temat nowości, jakich możemy się spodziewać, znajdziecie w naszych wrażeniach z pokazu na E3.

Poniżej z kolei możecie zobaczyć obszerny, 20-minutowy gameplay z Dead Space 3 - po świecie gry oprowadza nas producent wykonawczy, Steve Papoutsis. Filmik ukazuje między innymi tryb kooperacji, nowe rodzaje broni, nowe lokacje i nowych przeciwników. Nie zabrakło również starcia z bossem. Dajcie znać w komentarzach, jak podobają Wam się rozwiązania, które Visceral Games i Electronic Arts umieszczą w „trójce”.

Dead Space 3 zadebiutuje w lutym na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Jak na razie nie wiadomo, czy gra będzie dostępna w wersji z polskimi napisami. Przypomnijmy, że "jedynka" została spolszczona kinowo, natomiast "dwójka" nie doczekała się żadnego tłumaczenia.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Trrr-trrrr-trrrr. Co to jest, Call of Duty? Gra, która skupiała się na oszczędzaniu amunicji i celnych strzałach, teraz... no właśnie - trrr, trrr, trrr.

Oby to tak nie wyglądało w wersji finalnej.

4. jarek9292

jarek9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    oj coś mi się wydaję że spieprzą sprawę kolega wyżej ma rację za dużo to Modern Warfare

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Za dobrze to nie wygląda :) to ma byś survival horror a nie CoD :)

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja wiedziałem, że trzecia część nie będzie tym samym Dead Space'm co dwie poprzednie części po newsie o opcji co-op. W horrorze co-op -.-

7. Bastardo

Bastardo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WLKP
    Czasy kiedy gry były gorsze graficznie ale potrafily wykazac sie niesamowita grywalnościa mineły bezpowrotnie. W obecnych czasach jesteśmy traktowani jak kretyni (ładna grafika i efekciarskie scenki z COD zakryja fabułe która jest poprostu idiotyczna). I nie mówie tu tylko o COD ale o wszystkich Assasin's, Max Payne 3, BF3 i masa całego gówna które wyszło badz wyjdzie w najblizszym czasie. Może sie starzeje a może to dlatego, że mamy sezon ogórkowy ale to juz nie to samo co kiedys gdy sie grało i grało i grało.(Nie mówie o multi a o singlu)

Co do DS 3 hmmm sa zmiany ale tez trzeba zmienic typ gry nie survival horror a typowy shit jedynka moze i była pod kilkoma wzgledami słaba ale miała fajny klimat było czymś innym reszta to juz skok na kase i odcinanie kuponów. Ale to tylko moje zdanie

8. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Liczysz na to że grę zmienią cała ???
    Przecież wszędzie już twórcy mówią ze nastawiają na akcje .. To powinno nosić miano Lost Planet 3

9. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    A już miałem pre-ordera zamawiać :/

Kurde zawiodłem się na EA.
    Jak można było popsuc tak dobrą gre :(

Gdzie tu Sens?
    Gdzie tu Logika?

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Też tak myślałem że postawią na akcje za sprawą co-opa jak było w RE 5 :)

11. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Narzekacie a mi tam się podoba, mechanika ta sama tylko realia troche zmienione . Mi się wydaje że pokazali najbardziej wystrzałowe momenty ale myśle że klimat i ciemne lokacje powrócą to tylko 20 minut nie wiadomo co będzie dalej. Do pana Bastardo nie wiem co widzisz złego w Assassin's Creed albo w Max Payne 3 mi seria AC bardzo przypadła do gustu i max też może być. Za dużo w czterech literach ludzie :)

12. spioszeq

spioszeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    W 2 jedynym w miarę klimatycznym miejscem w grze był powrót na Ishimurę i DLC Severed. Po 3 nie mam zbyt wysokich oczekiwań.

Wczytywanie...

Poleć forum