1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2010 FIFA World Cup South Africa - DEMO OPINIE

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Pablooo88, Kwiecień 8, 2010.

1. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Tutaj mają być TYLKO opinie odnośnie dema

Moje wrażenia - niemal to samo co Fifa 10

Zmiany jakie zauważyłem:

- dodano sylwetki trenerów
    - trudniej strzelić lobem
    - kosmetyczne zmiany w grafice

Co zawiodło:
    - mało drużyn (Włochy i Hiszpania) - chyba, że ja coś przeoczyłem ;)

Ogólnie gra fajna, ale chyba nie będzie warta kupna... Po prostu za mało zmian a za duża cena. Lepiej poczekać do Fify 11

2. Lotnik421 Xbox One

3. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Racja.

Za malo zmian za duza cena, rowniez nie zauwazylem wiekszych zmian. Ale klimat jest fajny :)

4. Taz

Taz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg/Szczecin
    lekkie poprawki , a tak to Fifa 10. Sylwetki trenerów , kibice , trochę inne wykonywanie karnych (przynajmniej mam takie odczucie) wszystko fajnie ale średnio dopracowane , narazie co mi wpadło w ucho to ten kawałek co leci w menu ;]

Jeżeli chca cos na tym zarobić powinna kosztować w dniu premiery 99zl a nie ...

5. grzegorzk16

grzegorzk16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Według mnie taka gra powinna oddawac klimat danej imprezy, i mysle ze jest z nieżle. Na meczu można zauwazyc radosną atmosferę mistrzostw no i te charakterystyczne trąbki na trubunach pewnie na początku będe tym zajarany ale po jakims czasie pewnie bedzie mnie to denerwowało, co do samego grania mam wrazenie jakby zawodnicy poruszali sie nieco szybciej niz fifie 10 niewiem jak strzały ale mam ciągle nadzieje ze kiedys strzały w fifie beda wyglądac tak jak w pesie zresztą jakby połączyc obie te gry to pewnie mielibysmy ideał ale trzeba sie narazie cieszyc tym co mamy.

Swoją drogą ciekawe czy bedzie na ławce Franek Smuda.

Jedno jest pewne ze w tej chwili jest to najbardziej oczekiwana przeze mnie gra w najblirzszym czasie ze względu na to ze sam gram w piłke i kocham ten sport

6. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra jest fajna. Według mnie akcje są trochę wolniejsze i mniej stwarza się akcji pod bramką i łatwiej prowadzi się piłkę(chyba ze to wina krótkiego czasu meczu, ale nie sądzę), Poprawili twarze piłkarzy i dokonali fajnych przerywników dzięki czemu jest wrażenie jakbyśmy oglądali mecz w tv. Co mnie trochę zdziwiło to, ze w RPA gdzie jest wysoka temperatura, trener Hiszpanii ma gajer i płaszcz hahaha masakra. No i nareszcie murawa nie wygląda jak płaski zielony placek i wszystko wygląda fajnie kolorowo i wesoło. Oby nie zabrakło tych elementów w nowej fifie 11.

Na lekcje geografii,a nie przed konsolą.
    W RPA nie jest wcale tak ciepło o tej porze roku./ BloodD

7. KoRnick

KoRnick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Według mnie ta gra jest skierowana do tych co lubią grać reprezentacjami. W Fifie 11 możliwe, że już nie będzie chyba tak dużej ilości reprezentacji jak w tej grze - choć zobaczymy. :)
    Pozdrawiam. :):)

8. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to taka doszlifowana Fifa10, mnie się podoba, szkoda tylko że taka droga!

9. Bajol21

Bajol21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Underground
    Atmosfera jak i oficjalny utwór mundialu jest na duży + jednak gameplay jest dla mnie trochę zbyt sztywny. Podczas grania wydaj mi się że gra jest troszkę mniej płynna niż w Fifie 10( chodzi mi o sterowanie i ruchy piłkarzy). Ja tej gry nie kupię wole Fife 10. Piosenka mi tak wpadła w ucho że uważam ją za najlepszą z dotychczasowych gdyż najlepiej pasuje do radosnego święta jakim jest mundial:)

10. zenek1234

zenek1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Londyn
    już jest na rs !, powie mi ktoś jak czy jest możliwa konfiguracja dema, tzn kamery, czasu trwania meczu, szkoda ze tylko 2 drużyny

11. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeszcze jeden post nie na temat i polecą ostrzejsze warny!

12. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Wzgledem FIFy 10, ta gra jest bajeczna, otoz;
    - nie ma mula, gra sie tak dobrze jak w FIFe 09, a jednak tematy jak w 10tce ;).
    - jak sie strzela to leci rakieta, a nie balon ;).
    - demo troche krotkie patrzac na 2 minuty polowy i tylko 2 teamy, ale coz, kozacko sie gra i zapowiada sie cos naprawde dobrego.
    Dodatkowo powiem ze jak wyjdzie FIFA 11 to bedzie kozacka ;).

P.S. Mam nadzieje ze demo ukazuje gameplay pelnej wersji i gra nie zalapie mula :p.

13. ucho333

ucho333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bardzo fajna gierka.Poprawiona wersja Fify 10 taki jakby patch ulepszajacy.Fajnie,że coś jednak zrobili i zmienili troche mechanike,a nie tylko wymiana menu i nazwa .Pozdro

14. piotr21l

piotr21l Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    lubicz górny telefon 663495048
    Wedlug mnie zawsze cos innego ci trenerzy i reakcje kibicow fajne oj gdyby to bylo w pesie

15. 19adRian20

19adRian20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    To ja przerwę temat postów powyżej i powiem że ta gra to będzie cud, miód i w ogóle coś zajebis****

16. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ogólnie nie wiem co tam ma 900 coś mb, jak dla mnie jest ok, ale 2 minuty połowa to trochę przesadzili, 2 teamy też trochę mało, ale gra się przyjemnie, choć te 2 minuty mnie dobijają, ledwo zaczniesz już koniec.

17. Kamilmix

Kamilmix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ossowice
    Ja zrobiłem filmik z małym podsumowaniem nowości w 2010 FIFA World Cup:
    YouTube - Co nowego w 2010 FIFA World Cup South Africa
    Ogólnie to gra jest super. Poprawili twarze zawodników i teraz są bardzo realistyczne. Rozgrywka jest dynamiczniejsza i szybsza w porównaniu do poprzedniczki.

18. szoch

szoch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    no to niespodzianka. Spodziewalem sie polskiej wersji a przynajmniej jakby menu bylo po PL juz nie mowie o komentarzu .Mam nadzieje ze bedzie do wyboru kilka komentarzy ja z checia pogralbym z Hiszpanskim . Zeby to nie bylo tylko pobieranie przez Live jak w Fife 10 bo niestety to nie dla mnie.

Ogolnie gra mi sie nisamowicie podoba .Juz sie nie moge doczekac jak zagram cale mistrzostwa . Pewnie za tydzien bedzie do pobrania .Zawsze tydzien wczesniej przed premiera , ktos wrzuca .Mialem skladac Pre-order ale jesli nie bede mial PL wersji to dziekuje bardzo.

19. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Gra jest świetna ;)

A mianowicie:

- tak jak ktoś wcześniej napisał zawodnicy poruszają się lekko szybciej co bardziej przypomina prawdziwą piłkę
    - muzyka daje dodatkowy charakter tej grze oraz tak jak w/w [...]sylwetki trenerów'
    - strzela się również nie najgorzej
    - zapowiada się o wiele, wiele lepiej - niż FIFA 10

Mimo iż jest, to wersja demonstracyjna, to już mogę zdecydowanie polecić tą grę.

Pozdrawiam, gryzek

20. Tomek2010

Tomek2010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    i na najwyższym poziomie trudności (jaki jest w demie) można huknąć bombę z 30 metrów i gooooollllll

21. Bart!

Bart! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    no w koncu poprawili te strzały, loby i fajne menu :)

czekać tylko na Fife 11 trzeba bo mając 10 to i tak nie widze sensu kupowania WC :)

Wczytywanie...

Poleć forum