2014 - 600 zł, xbox 360 czy modernizacja PC?

Slovenin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam otóż mam 600zł i mam zamiar sprawić sobie malutki prezencik na święta. Dodam na początku, że miałem PS3 i nie spodobało mi się w niej kilka rzeczy:
- brzydkie menu
- brak możliwości przerobienia ze względu na wersję którą miałem
- drogie gry
- płynność gier (fps) gorsza niż na xboxie 360

A z plusów.

+ całkiem wygodny pad
+ dobra grafika
+ darmowy internet

Tą konsolę sprzedałem gdyż nie miałem pieniędzy na gry i tutaj zaczyna się dylemat. Komputer mi się zepsuł, piszę z laptopa - w komputerze mam jedynie 4GB RAM DDR3, NAPĘD DVD, KARTĘ GRAFICZNĄ HD4850 512MB DDR2 + okablowanie do całego komputera i ZASILACZ FORTRON 350W. Procesor, obudowa i płyta główna poszły. O Xboxie 360 wyczytałem i słyszałem tyle, że w porównaniu do PS3 xboxik utrzymuje fpsy lepiej niż soniak + przeróbka co jest dla mnie wielkim plusem bo nie mam hajsu na gry, a nawet gdyby nie gram online. Modernizować komputer - kupić procesor, obudowę i płytę główną do zestawu wyżej czy brać xbox 360? Jeśli chodzi o pracę, surfowanie po sieci itd. mam laptopa - tu chodzi jedynie o gry. I jeżeli Xbox 360 będzie lepszym wyborem to czy ta oferta jest dobra? Xbox 360 slim 250gb - Ogłoszenia - Moja Ostrołęka - lepsza strona miasta Czy może kupić nówkę i przerobić? Ale wtedy chyba traci się gwarancję. Jak wspomniałem do wydania 600zł max. I jeśli już bym go kupił - jak z nagrywaniem? Czytałem, że potrzeba specjalnej nagrywarki bo nie można gier zrzucać na dysk Xboxa i jakieś problemy są z działaniem. I jaki jest średni koszt tejże przeróbki. Na czym lepiej wyjdę jeśli chodzi mi o granie?
 

Skater

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie bierz XBOXA bo na twoim PC nie pójdą takie gry jak na xboxie, a laptopa masz.
(ja brałbym xboxa)

Oferta korzystna (bardzo tanio)
 

Slovenin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Okej, a jak z tą przeróbką i nagrywaniem gier na dysk? Bo słyszałem, że trzeba specjalną nagrywarkę i wiele osób ma z tym masę problemów. A pendrive nie może być do zrzucania gier na dysk czy cuś?
 

Skater

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli przerobisz na LT to musisz kupować na giełdach gry (chyba, że masz super nagrywarke) taka gra kosztuje 15 zł (Lt daje możliwość grania na xbox live (chyba, że cie zbanują, ale ostatnia fala banów była 2009 roku. Ms odpuściło banowanie) Przy rgh możesz sam pobrać gre na pendrive a potem wgrać na dysk.
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
ja na Twoim miejscu konsoli bym nie przerabiał
 

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam otóż mam 600zł i mam zamiar sprawić sobie malutki prezencik na święta. Dodam na początku, że miałem PS3 i nie spodobało mi się w niej kilka rzeczy:
- brzydkie menu
- brak możliwości przerobienia ze względu na wersję którą miałem
- drogie gry
- płynność gier (fps) gorsza niż na xboxie 360

A z plusów.

+ całkiem wygodny pad
+ dobra grafika
+ darmowy internet

Tą konsolę sprzedałem gdyż nie miałem pieniędzy na gry i tutaj zaczyna się dylemat. Komputer mi się zepsuł, piszę z laptopa - w komputerze mam jedynie 4GB RAM DDR3, NAPĘD DVD, KARTĘ GRAFICZNĄ HD4850 512MB DDR2 + okablowanie do całego komputera i ZASILACZ FORTRON 350W. Procesor, obudowa i płyta główna poszły. O Xboxie 360 wyczytałem i słyszałem tyle, że w porównaniu do PS3 xboxik utrzymuje fpsy lepiej niż soniak + przeróbka co jest dla mnie wielkim plusem bo nie mam hajsu na gry, a nawet gdyby nie gram online. Modernizować komputer - kupić procesor, obudowę i płytę główną do zestawu wyżej czy brać xbox 360? Jeśli chodzi o pracę, surfowanie po sieci itd. mam laptopa - tu chodzi jedynie o gry. I jeżeli Xbox 360 będzie lepszym wyborem to czy ta oferta jest dobra? Xbox 360 slim 250gb - Ogłoszenia - Moja Ostrołęka - lepsza strona miasta Czy może kupić nówkę i przerobić? Ale wtedy chyba traci się gwarancję. Jak wspomniałem do wydania 600zł max. I jeśli już bym go kupił - jak z nagrywaniem? Czytałem, że potrzeba specjalnej nagrywarki bo nie można gier zrzucać na dysk Xboxa i jakieś problemy są z działaniem. I jaki jest średni koszt tejże przeróbki. Na czym lepiej wyjdę jeśli chodzi mi o granie?
Jeżeli nie masz kasy na gry (jak piszesz ) to kup konsole przerobioną, lub bedziesz musiał zlecic komus przeróbke na alegro dzis widziałem za 600 przerobiona pod RGH wiec nie bedziesz musiał sie bawic w nagrywanie gier ,tylko bedziesz mógł grac z dysku
 

Slovenin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki, a jeszcze jakby ktoś mi pomógł coś znaleźć. Online nie mam zamiaru grać czyli czytając to doszedłem do wniosku, że tylko i wyłącznie RGH.
http://xboxforum.pl/sprzedam-46/praktycznie-nowe-konsole-slim-z-ixtreme-lite-touch-rgh-gw-126529/index9.html
Może stąd coś wziąć?
 

nicrerpl

Świeżak
Świeżak
Jak chcesz do mam do sprzedania Xboxa 360 przerobiony z zestawem za tanią cenę.
Link: XBOX 360 E 120GB+KINECT+2 PADY+2 MIKROFONY +7 GRY (4913473273) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Licz się jeszcze z tym, że 4GB nie wystarcza do gier RGH, musisz mieć jeszcze osobny dysk zewnętrzny lub wewnętrzny + zew :)
 

Do góry Bottom