1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! 2015 był "najlepszym rokiem" dla Xboksa, a kolejny będzie równie świetny

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 2, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Yusuf Mehdi - wiceprezes działu Windows i marketingu urządzeń wystąpił wczoraj podczas wydarzenia Credit Suisse Technology Broker Conference, gdzie mówił o minionym roku oraz przyszłości Xbox One. Ta maluje się podobno w ciepłych barwach.

Ponownie padły słowa o tym, że 2015 rok był dla marki Xbox najlepszym czasem w całej jej historii. Z pewnością pojawiło się kilka naprawdę ważnych dla Microsoftu tytułów, a sam system doczekał się kilku poważnych zmian, w tym, kompletnie przeprojektowanego dashboarda.

Mówił Mehdi.

Wspomniał także o współpracy pomiędzy Windowsem 10, a The New Xbox One Experience. Firma zauważyła, że liczba osób korzystająca z Xbox Live za pośrednictwem pecetów jest bliska liczbie graczy używających tej usługi na konsoli. Microsoft rozważa opracowanie jakiejś formy płatnej subskrypcji dla pecetowców, która ulepszy doświadczenia płynące z Xbox Live na komputerach.

Czy według was 2015 faktycznie był najlepszym rokiem dla posiadaczy Xboksów?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Takie zmiany dashboarda są potrzebne co roku. To już nie czasy kiedy większe update wprowadzało się raz na kilka lat. Jeżeli MS chce walczyć z Sony to właśnie w stronę bardziej przyjaznego softu swojej konsoli powinien pójść. Rozwijanie wstecznej kompatybilności i ulepszanie społeczności XO to klucz.

4. maxiazo

maxiazo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kaczki
    Lepiej niech tego DirectX dopicuja pod XO i wtedy wydajność skoczy i może te nieszczesne 60 fps udzwignie w wysokiej rozdziałce.. Ale co ja tam wiem..

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Wszystko fajnie i pięknie. Microsoft napewno w sprawie softu jest do przodu w stosunku do Sony ale nie da się ukryć, że dał ciała w sprawach sprzętowych. Skąd taka opinia.
    Ano ostatnio miałem możliwość przetestować grę Star Wars Battlefront na PS 4 i Xbox One.
    W pierwszym przypadku szczena mi opadła z możliwości graficznych tego dzieła na konsoli Sony.
    W przypadku konsoli Microsoftu musiałem zaciskać szczenę ze złości,że ta gra tak fatalnie wygląda na ich konsoli.

6. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Żeby tylko nie wprowadzili abonamentu na streamowanie gier z konsoli na Windowsa 10. Co do DX12 to raczej już nie uratuje klatek na sekundę i rozdzielczości. W dodatku deweloperzy musieli by dostosować gry do DX12.

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1223
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Ten cały Dx12 raczej rewolucji nie przyniesie na XO bo o ile na PC da to większe pole do popisu to na konsolach oglądając filmik który dodałem twórcy gier maja takie możliwości od dawna.

8. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rewolucji nie przyniesie ale pole do pełniejszego wykorzystania zasobów konsoli jest i to duże. Directx 12 zmniejsza narzut sterownika na CPU. Cpu w Xbox One chociaż ma, aż 8 rdzeni to jednak dosyć słabych rdzeni, bo stosunkowo wolno taktowanych, więc w tym wypadku nowy Directx powinien dać większego kopa niż zwykłym pecetom, które dysponują mocniejszymi procesorami.

9. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    to był rok dobry dla xo bo firma poszla za rynkiem a nie pod prad - tv zestawy z kinetem itd.
    choć dla przekory mi nowy interface xo się tak sobie podoba, poprzedni był dla mnie bardzej czytelny i syntetyczny

Wczytywanie...

Poleć forum