1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

27 wcieleń Geralta w Wiedźminie 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 1, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W poprzednich dwóch grach Biały Wilk miał tylko kilka zestawów pancerzy. Wygląda na to, że w trzeciej części swoich przygód Geralt mógłby z powodzeniem wystąpić w pokazie RPG-owej mody.

Pancerze Geralta w Wiedźmienie 1 i szczególnie w drugiej części gry były naprawdę świetnie zaprojektowane, ale było ich zwyczajnie mało. Na szczęście w trzeciej części gry powinno się to zmienić. Dowodem na to może być grafika przedstawiająca szkice koncepcyjne 27 rodzajów pancerzy jakie prawdopodobnie znajdziemy w Wiedźminie 3. Nie wiadomo ile z nich trafi do gry i czy są to wszystkie zbroje, które znajdziemy w trakcie naszych przygód, ale można być chyba pewnym, iż każdy znajdzie dla siebie ulubione opancerzenie.

Mi najbardziej do gustu przypadł przedostatni szkic zasłanijący częściowo twarz Geralta. Wygląda to świetnie, a z pewnością będzie prezentować się jeszcze lepiej już w samej grze. Do licha, dlaczego do premiery jeszcze tyyyyyyyyyle czasu? Ehh...

2. Lotnik421 Xbox One

3. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    prezentuje się to kozacko, szczególnie wersje z kapturami i ta z chustą na twarzy, środkowa z ostatniego rzędu. no i widzę że zawieszenie mieczy na plecach też nie jest wszędzie takie samo, ale to już może być tylko na potrzeby szkiców, choć mogłoby zostać przeniesione do gry bo to też fajne urozmaicenie.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Taa z kapturami przypomina trochę takiego Wiedźmo Assassina :D - czyżby inspiracja na AC V ? :D

5. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    fajne to fajne, ale czemu geralt taki gruby?!

6. Carlos11

Carlos11 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi przypadla do gustu tylko 1 zbroja, mianowicie 7 pozycja na pierwszym obrazku. Wiedzmin powinien miec skorzana kurtke, skorzane rekawice z cwiekami i przydala by mu sie takze opaska na glowe do przytrzymywania wlosow, jak to bylo w ksiazce opisane.

7. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ciekawe czy pancerze będą miały jakieś znaczenie w terenie, tzn. czy w większym pancerzu Geralt będzie wolniejszy. Lub w zimowych lokacjach mając na sobie gruby pancerz nie będzie odczuwał negatywnych skutków zimna. Ehhh ale to tylko moje wymysły.

8. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To by bylo dobre nieraz wymuszaloby zmiane opancerzenia podczas wykonywania misji. Walczac z trolem lżejszy pancerz by wzrosła szybkość itp.
    Ogolnie zbroje spoko jedynie wydaje mi się, że do wiedzmina nie pasują płaszcze.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

9. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    fajnie się prezentują przedostatni z pierwszego zdjęcia i przedostatni z ostatniego zdjęcia :)

10. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Jak dla mnie szału nie ma, może z 5 fajnych...

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

11. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    5 to juz coś. Na tym etapie produkcji napewno wszystkiego nie pokażą:) pewnie tych tez wszystkich nie użyją w grze.:)

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum