.

Kelevra1902

Użytkownik
Użytkownik
.
 
Ostatnia edycja:

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak masz ixtreme 1.6 lub starsze wystarczy połączyć się z xbox live i mozesz dostać bana bo MS wykrywa firmware napędu. Co do kodeków to ważą bodajże ok. 4MB :)
 

Riiko

Banned
przylaczam sie do tematu, pare minut wczesniej od autora zalozylem podobny temat ale oczywiscie inteligentny mod skasowal mi go i wlepil warna w prezencie na swieta, jeszcze takiej modernizacji na forum nie widzialem :/

mam ixtreme 1.41. nie mam mozliwosc podlaczenia do sieci, w ogole jaki format ta konsola odpala, przerabialem film mkv za pomoca gotsent wypakowal do mp4, nie odpala, przerobilem za pomoca jakiegos konwertera z profilem xboxa360 na mp4 tez nie odpala, wtf to co to odpala :/
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
Czy przeróbkę konsoli da się jakoś "cofnąć" tak żeby była "jak nowa"?
Unflash - wgranie oryginalnego softu do napędu. Poszukaj na allegro lub w swojej okolicy ;)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Mam extreme LT.
Nie ma jakiegoś sposobu żeby ściągnąć te kodeki bez łączenia z Live?
I jeszcze jedno pytanie poza tematem. Czy przeróbkę konsoli da się jakoś "cofnąć" tak żeby była "jak nowa"?
Ściągnij kodeki z neta na kompa a z kompa za pomocą transfer kit na HDD konsoli.
Co do przeróbki nie można przywrócić oryginalnego firmware (w Lite-onie)
 

Riiko

Banned
Ściągnij kodeki z neta na kompa a z kompa za pomocą transfer kit na HDD konsoli.
Co do przeróbki nie można przywrócić oryginalnego firmware (w Lite-onie)
z jakiej strony [pewne kodeki] i w ktorym miejscu na dysku wgrac :/
 

ZigUS

Użytkownik
Użytkownik
Riiko jeśli nie zrobiłeś aktualizacji przez internet to odpala jedynie płytki DVD-Video, czyli klasyczne oryginalne filmy DVD oraz (avi,xvid,itp- prze-konwertowane na DVD-VIDEO [i oczywiście nagrane na płytkę])
 

Riiko

Banned
aha ale jakis czas temu udalo mi sie odaplic film w 720p. nie pamietam jaki to byl film ani format ale obraz hd i dzialal, a wiec jak to jest :/
 

krzych94

Użytkownik
Użytkownik
Można ściągnąć tylko przez Live.
 

Do góry Bottom