1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2bilety do imax za gre na psp bądź x360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Emoboy, Listopad 16, 2009.

1. Emoboy

Emoboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    cWa
    Zamienie dwa bilety(vouchery) do cinemacity i imax(równiez na seans premierowy) .Ważne do 30.03.2010, zamienię za najlepiej Twisted Metal Head-On na psp,ale nic z tego niewyjdzie coś czuje,więc przystanę na to co zaoferujecie.Gry najlepiej na platformę psp i xbox 360 ew. Ps2,ale najbardziej zalezy mi na 2-óch pierwszych;D
    Zapraszam

2. Lotnik421 Xbox One

3. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Wiesz ;) a czemu nie ? Mam na PSP

1.Tekken Dark Ressurection
    2.Loco Roco
    3.Need For Speed Undercover
    4.Ape Academy

Czy któraś cie interesuje , a i czy te bilety są do wykorzystania w każdej placówce cimena/imax w Polsce ? :)

4. Emoboy

Emoboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    cWa
    te bilety są do wykorzystania w każdej placówce cimena, co do imax niewiem bo nigdy tam niebyłem. Interesował by mnie nfs undecover. Mam jeszcze 6 biletów do końca grudnia więc możemy sie dogadać jakbyś chciał się zamienić za jeszcze jakąś gre POZDRAWIAM

Wczytywanie...

Poleć forum