1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2K Games zapowiedziało Top Spin 4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Wrzesień 7, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Top Spin, trzyczęściowa seria tenisowego szaleństwa od 2K Games już w przyszłym roku doczeka się części czwartej.

Za pracę nad Top Spin 4 odpowiedzialne jest 2K Czech, a więc autorzy Mafii II. Podobnie jak poprzednia część, również Top Spin 4 stanie się tytułem multiplatformowym. Zagrać będą mogli posiadacze X360, PS3 i Wii. Wedle słów Grega Thomasa z 2K Sports: - Top Spin 4 będzie najbardziej realistycznym i dostarczającym niesamowitych wrażeń tenisem w historii serii. Zespół pracujący nad grą stara się dać graczom nowe możliwości rozgrywki i niespotykane dotąd stopień realizmu w modelach graczy, aren sportowych oraz udźwiękowienia, które zostanie nagrane na prawdziwych tenisowych meczach.

Poza tym, możemy spodziewać się w grze nowego, innowacyjnego systemu kontroli zawodników, a także aktualnej listy tenisowych sław oraz tenisistów, którzy trwale zapisali się w historii tego sportu. Top Spin 4 ma ukazać się w przyszłym roku.

2K Games zapowiedziało Top Spin 4 - gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Jak dla mnie bardzo dobra wiadomość :)

Ciekawe jak poradzi sobie 2K Czech z tą produkcją, mam nadzieję że nie dadzą ciała !!!

I tylko żeby jej nie robili pod "nowe kontrolery" :p

4. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Również cieszę się z tej wiadomości. Od dawna chciałem zagrać w tenisa ziemnego na konsolce :)

5. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Fajnie by było sobie odpalić na konsoli tenisa. Bo jak narazie ze sportów to tylko w fife grałem.

6. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Również miła wiadomość dla mnie i przyznam szczerze, że 2K miło mnie zaskakuje - pewnie nie tylko mnie :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum