1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2K i Rockstar wyprzedają swoje gry na Xbox LIVE

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Szpaner94, Styczeń 26, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firmy 2K i Rockstar wystartowały z wyprzedażą kilkudziesięciu produktów dostępnych na łamach Xbox LIVE. Posiadacze Xboksów 360 mogą przykładowo kupić taniej dodatki do Borderlands, czy Red Dead Redemption, a także zaopatrzyć się w kilka gier Arcade i mnóstwo przedmiotów dla awatarów.

Pełną listę przecenionych produktów publikujemy poniżej – klikając w cenę przejdziecie bezpośrednio do strony Xbox.com, na której można dokonać zakupu (trzeba zalogować się na swoim koncie). Oferta będzie aktualna do 31 stycznia.

Jak widać spora część oferty jest niedostępna dla użytkowników polskiej wersji Xbox LIVE – zaznaczyliśmy to przy każdej pozycji.

Lista przecenionych produktów:

Borderlands - Zombie Island of Dr Ned – cena: 400 punktów Microsoftu – niedostępne w Polsce
    Borderlands - New Revolution – cena: 400 punktów Microsoftu – niedostępne w Polsce
    Borderlands - Secret Armory – cena: 400 punktów Microsoftu - niedostępne w Polsce
    Borderlands - Underdome – cena: 400 punktów Microsoftu - niedostępne w Polsce
    Bioshock 2 - Minerva's Den – cena: 400 punktów Microsoftu - niedostępne w Polsce
    Bioshock 2 - Sinclair Solutions – cena: 200 punktów Microsoftu - niedostępne w Polsce
    Bioshock 2 - Rapture Metro – cena: 400 punktów Microsoftu - niedostępne w Polsce
    Bioshock 2 - Protector Trials – cena: 200 punktów Microsoftu - niedostępne w Polsce
    Mafia 2 - Jimmy's Vendetta – cena: 400 punktów Microsoftu - niedostępne w Polsce
    Mafia 2 - Joe's Adventure – cena: 400 punktów Microsoftu - niedostępne w Polsce
    Sid Meier's Pirates! – cena: 600 punktów Microsoftu - niedostępne w Polsce
    Bioshock 2 Prototype Big Daddy Outfit M – cena: 160 punktów Microsoftu - niedostępne w Polsce
    Bioshock 2 Prototype Big Daddy Outfit F – cena: 160 punktów Microsoftu - niedostępne w Polsce
    Bioshock 2 - Big Sister Helmet – cena: 80 punktów Microsoftu - niedostępne w Polsce
    Borderlands - Bandit Mask – cena: 80 punktów Microsoftu
    Borderlands - Moxxi Hat – cena: 80 punktów Microsoftu
    Mafia II - Fedora – cena: 80 punktów Microsoftu
    Mafia II - Vito's Outfit M – cena: 120 punktów Microsoftu
    Mafia II - Vito's Outfit F – cena: 120 punktów Microsoftu
    NBA 2K11 - NBA 2K11 Slam Dunk – cena: 120 punktów Microsoftu
    Los Angeles Lakers NBA Jersey M – cena: 120 punktów Microsoftu
    Los Angeles Lakers NBA Jersey F – cena: 120 punktów Microsoftu
    Boston Celtics NBA Jersey M – cena: 120 punktów Microsoftu
    Boston Celtics NBA Jersey F – cena: 120 punktów Microsoftu
    Axel & Pixel – cena: 400 punktów Microsoftu
    The Misadventures of PB Winterbottom – cena: 400 punktów Microsoftu
    GTA IV - The Lost and Damned – cena: 400 punktów Microsoftu – niedostępne w Polsce
    GTA IV - The Ballad of Gay Tony – cena: 800 punktów Microsoftu – niedostępne w Polsce
    Red Dead Redemption Undead Nightmare Collection – cena: 1000 punktów Microsoftu
    Red Dead Redemption Undead Nightmare Pack – cena: 400 punktów Microsoftu
    Red Dead Redemption Legends & Killers – cena: 400 punktów Microsoftu – niedostępne w Polsce
    Red Dead Redemption Liars & Cheats – cena: 400 punktów Microsoftu
    MC LA South Central Ultimate Content Pack – cena: 500 punktów Microsoftu – niedostępne w Polsce
    GTA San Andreas – cena: 600 punktów Microsoftu – niedostępne w Polsce
    Max Payne – cena: 600 punktów Microsoftu – niedostępne w Polsce
    Max Payne 2 – cena: 600 punktów Microsoftu – niedostępne w Polsce
    Red Dead Redemption - Armadillo Undead Outfit M – cena: 160 punktów Microsoftu
    Red Dead Redemption - Armadillo Undead Outfit F – cena: 160 punktów Microsoftu
    Red Dead Redemption - Lasso – cena: 120 punktów Microsoftu – niedostępne w Polsce

2K i Rockstar wyprzedają swoje gry na Xbox LIVE | Wiadomość 2011-01-26 13:10:56 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No dobra przecena:D Chyba trzeba coś zakupić:p

4. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    ej a jak się kupi gay tony to bedzie działac? czy wymgana jest płyta podstawki?

5. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podstawka wymagana.

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Eee co drugie jest niedostępne na PL Live -.- To po kiego grzyba ja tu migrowałem... Ehh

7. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Rozumiem że zamierasz kupić każdy jeden z tych dodatków dlatego tak płaczesz?
    Druga możliwość: płaczesz z powodu swojej zwykłej pospolitej polaczkowości którą nabyłeś jak i większość naszych rodaków. Najpierw puacz* że nie ma live " ojeju jakby był to było by fajnie", "ojoj ale M$ zuy bo nie ma live". Teraz jak jest to polaczkowi też nie dogodzi nic prawda?

Założę się że góra jeden z tych dodatków kupisz ale lament trzeba uskutecznić prawda?
    <ściana płaczu off>
    Umęczon...

8. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    przestań offtopować i ubliżać innym

9. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jakbyś chciał wiedzieć to wogóle nie płakałem i nie obchodziło mnie gdy nie było Live w PL bo i tak tam nie gram, a teraz nawet po wprowadzeniu Live'a i migracji na PL Live MS ma w d00pie polskich graczy, np. ja po dzień dzisiejszy nie dostałem pkt. za migrację. A i jeszcze chciałbym powiedzieć że kupiłbym sobie dodatki do Bioshock'a 2 oraz do Mafii 2 lecz jak widać MS mi nie pozwala....

10. Robinq

Robinq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy jak kupię sobie Max Payna na ang live to czy będzie działał bez problemu? Czy będzie po polsku jak wersja PC?

11. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Widocznie przeniosłeś po okresie promocji... inni jakoś dostali. M$ ma w d00pie polskich graczy? Wcale nie wprowadzili (w końcu) Live w Polsce i nie starają się go rozbudować. Przypominam że usługa ta w USA/GB jest rozbudowywana od kilku lat...

@L4mia - moja wypowiedź jest na temat i nie ma w niej żadnej obelgi. Jeśli już chcesz być taki dokładny to twoja wypowiedź jest offtopem gdyż nic nie wnosi do tematu. Raportuj swój zły post.. do dzieła.

12. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    AHA

To polecam zajrzec do GoD, co chwile dodaja jakies nowosci, jest taniej niz na UK/US.
    Dziś doszedł Facebook, Twitter, nadal uwazasz ze MS ma nas w *****?
    A darmowy Gold w ten weekend to juz jest szczyt s*****synstwa!!
    A co do punktow - masz głos? Wystarczył telefon do MS i przyznawali punkty bez gadania, bo do niektorych nie dochodziły..
    Ale wolałeś poczekac, co nie?

13. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ahhh tak to rzeczywiście, muszę jeszcze do nich zadzwonić żeby łaskawie dali mi te 800msp? Pozdrawiam MS. Co z tego że taniej jak i tak nie ma 3/4 rzeczy jak chociażby wymienione wyżej dlc/gry. To ja już wolałem siedzieć na tym koncie na UK, grać sobie na trialach których mam hurt w notatniku, mieć wszystkie DLC oraz wszystki "dodatki" do Live'a ale oczywiście pokusił mnie ten wspaniały, wielki, bogaty polski Live... Tylko MS nie raczył zapowiedzieć że "nie będzie niczego" na PL Live'ie... Dobra nie będę dyskutował z człowiekiem który był piratem a potem wymienił się na nieprzerobioną konsolę i zaczął "najeżdżać" na piratów. Pozdrawiam kolego!

@Down:
    Twoje nawrócenie ma to do tego że pierdzielisz głupoty kolego...
    A drugiego konta nie chcę zakładać bo po coś mam ten gamertag z 21k GS'u - chyba po to żeby grać ... -.O

Kolego no może zbudują tego Live'a ale póki co nie działają triale i nie można ściągnąć 3/4 dodatków - to lipa trochę nie sądzisz?

Nie nie boję się tylko po co mam tam wydzwaniać, wydawać hajs(?) i tracić czas gdy powinno być to dla mnie zapewnione odrazu, zresztą jak dla każdego gracza ?

14. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Ale powiedz mi jedno, co ma moje nawrocenie do polskiego Live? :D Bo ja tu czegoś nie rozumiem, hahahahha :D
    Eh, polaczkowi nie dogodzisz, zawsze bedzie chcial wiecej, zaloz sobie konto na UK i korzystaj do woli!
    AHA - nie od razu krakow zbudowano - badz jak wolisz - nie od razu angielski live zaopatrzono - z polskim bedzie tak samo ;>

Łaskawie? No śmiech na sali, hahaha, Microsoft rozdawał punkty za darmo, a Ty jeszcze narzekasz, tak trudno było Ci wykonac jeden telefon i wspomniec o problemie? A moze nie umiesz mowic, albo sie boisz?

15. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    sprzedaż im przygasa to próbują ją reanimowac :) i dobrze.

16. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    No to ładnie taka promocja :p Musze to kupić. Szkoda tylko że GTA: SA nie można w UK kupić (blokada regionalna), ale i tak promocje przednie :)

edit: 4-setny post :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum