1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2x PS3 FAT (Classic)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez neehooyah, Marzec 8, 2014.

1. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam,

do sprzedania mam dwie konsole PS3 FAT

1) PS3 FAT CECHC03 (4xUSB, czytnik kart, obsługa gier PS1/PS2), OFW 3.55 (CFW Rogero 4.46)
    -> w zestawie dysk 60GB + pad przewodowy (nieoryginalny), pudło z konsoli 40GB
    -> konsola 100% sprawna, stan wizualny dobry (rysy na błyszczącej obudowie). Konsola działa bez problemu, jedyną wadą jest jej przegrzewanie się po dłuższych sesjach gry - po zastosowaniu aplikacji do automatycznej regulacji wentylatora można śmiało grać wielogodzinne sesje bez żadnych problemów (jedyna wada tego rozwiązania to głośniejsza praca konsoli). Dodatkowo w konsoli nie ma napędu - padł ponad rok temu, ze względu na przerobionego softa zostawiłem tylko logikę napędu (przy CFW do grania nie jest wymagany napęd)

CENA: 300zł (dla osób z forum wysyłka kurierem gratis)

2) PS3 FAT CECHG04 (soft prawdopodobnie 4.xx)
    -> w zestawie tylko konsola, brak dysku, pada i pudełka
    -> konsola działa, jednak ma problem z chłodzeniem - wentylator od razu wchodzi na najwyższe obroty. Próbowałem kiedyś grzebać przy chłodzeniu (regulatory obrotów itp.), jednak nic to nie dało i w tej chwili wentylator ma obcięte kable. Do wymiany także laser w napędzie.
    Konsola dla kogoś, komu będzie się chciało to naprawiać. W tej chwili konsola się włącza na kilka sekund, pojawia się menu główne i następuje wyłączenie z powodu przegrzania (nie podłączony wentylator)

CENA: 100zł (dla osób z forum wysyłka kurierem gratis)

Interesuje mnie jedynie płatność przelewem. Na życzenie mogę wystawić na allegro.

Wszelkie pytania i oferty wrzucajcie na PW

2. Lotnik421 Xbox One

3. neehooyah

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    podbijam + obniżam ceny

4. neehooyah

Polubienia: