1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 czerwone diody i mój życiowy fart:P

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez marian332211, Luty 3, 2008.

1. marian332211

marian332211 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam moja dzisiejsza akcja z xboksem to po prostu masakra.
    Mieliśmy dzisiaj grać turniej z kumplem głowna nagroda 5dych;-) w kilka gierek przez caly dzień,zrobilem tabele i wogole spoko(fajnie sie gra o coś adrenalina na wysokim poziomie)
    czekam na kumpla chwile...nagle wpada ustawiam wygodne fotele,otwieramy piwko odpalamy vt3 jako pierwsze i czekamy az sie wgra a tu nagle zawiecha(pomyslalem normalne czesto mi sie to zdarza ze nie chce czytac gier bo laser ma juz 2 lata i juz jest slaby)wiec wlaczylem i wylaczylem konsole(czesto pomaga)a tu nagle 3 czerwone diody....spanikowalem i wylaczylem konsole od razy w sekunde,pozniejn znowu odpalilem i to samo i tak wkolko....Zaczolem juz szukac na allegro serwisow i ogladac filmiki z recznikami,pozniej sam zaczolem kombinowac z recznikami itd ale nic.Zadzwonilem do sasiada mowie mu oco kaman i poszedlem do niego sprawdzic na jego zasilaczu i jego kablu(ludzilem sie ze to moze to)no ale nic dalej to samo,popykalem chwile u niego na necie w pingla i poszedlem do domu.Postawilem konsole do gory nogami po czym obrucilem i wlaczylem po raz setny zeby pokazac mojej dziewczynie co sie stalo, a tu nagle odpalila sie i wszystko ok!normalnie jakis cud albo nie wiem,uradowany powrocilem do piwka i turnieju! :) Mial ktoś moze taka akcje kiedys??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Memor

Memor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: 3 czerwone diody i mój życiowy fart:p

naprawde dziwne:)pierwszy raz slyszę cos takiego:p
    masz szczęscie,kto wygrał turniej? ty?

4. ADAMO

ADAMO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

ciekawe czy na dlugo bedzie dzialac;)

5. marian332211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

jeszcze nikt nie wygrał bo za mało czasu mielismy na dzisiaj jutro dokonczymy,a wygralem jak narazie 3-1 w pes2008 i 3-2 w table tennis ale jeszcze przed nami fight night round 3,vt3,nba2k8 w ta ostatnia napewno dostane baty jak zwykle...ale zobaczymy 8)

6. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

W kolko powtarzam ze "trick" z recznikami to idiotyzm ktory moze pomoc tylko chwilowo, a w wiekszosci jeszcze pogarsza stan x'a.

7. przeo_91

przeo_91 Guest

Dlatego prawdopodobnie miałeś 3ROD bo pewni ci się obluzował radiator na GPU i dlatego było ROD a jak poruszałeś troszke konsolą to wtedy wrucił do swojej pozycji pierwotnej i GPU zaczoł być spowrotem dociskany i załapał lut.

8. marian332211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

nie wiem czy mogło sie cos poluzowac bo ja ja wlaczylem w ten dzien 1 raz ,napewno nie byla zagrzana...
    a z tego co wiem to xbox wywala 3 czerwone zawsze jak mu cos nie pasuje i pozniej zawozisz do serwisu oni robia jakas blacha sprawe tak jak mowisz z tym radiatorkiem,mowia ci ze ci sie przegrzala czy cos i kasuja full siana 8)

9. przeo_91

przeo_91 Guest

Od drgań napędu terz mógł się obluzwoać i poruszać:p

10. marian332211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

no i stalo sie znowu ......jest jeszcze jakas szansa przed serwisem czy nie?dajcie znac please 8)

11. marian332211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

dodam ze tak jak wtedy po 1 wlaczeniu czyli przegrzanie napewno nie bo byla zimna 8)

12. Piri001

Piri001 Guest

Po pierwsze nie pisz postow pod soba . Po drugie sprawdz kod bledu . Wtedy ci powiemy czy musisz zaliczyc serwis czy nie .

13. marian332211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

jak sie sprawdza kod bledu?

14. Piri001

Piri001 Guest

* Włącz swój Xbox 360 i poczekaj aż zaświecą 3 czerwone światła.
    * Wciśnij i przytrzymaj przycisk SYNC na konsoli (mały okrągły). Trzymając przycisk SYNC wciśnij przycisk wysuwania płyty.
    * Światła LED będą teraz wyświetlały pierwszą cyfrę kodu (opisane niżej).
    * Puść przycisk wysuwania płyty i wciśnij go ponownie.
    * Światła LED będą teraz wyświetlały drugą cyfrę kodu.
    * Światła LED będą teraz wyświetlały trzecią cyfrę kodu.
    * Światła LED będą teraz wyświetlały czwartą cyfrę kodu.
    * Światła LED będą znowu wyświetlały 3 światła śmierci.

Jak sie swieci jedna dioda to liczba wynosi 1 . Jak dwie to 2 . Jak trzy to 3 . A jak cztery diody sie swieca to masz 0 ( cyfry cztery nie masz w kodach bledow )

15. marian332211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

4243 ale nie wiem czy dobrze zrobilem(diody tak sie swieca po kolejo po wciskaniu tej kombonacji) 8)

16. Piri001

Piri001 Guest

Swieca sie wszystkie razem i to szybko i nie masz kodu cztery tylko zero . Odczytaj kod jeszcze raz i podam ci ewentualną przyczyne .

17. marian332211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

wlaczam konsole sa 3 czerwone diody przytrzymuje maly bialy przycisk +klapka wyskakuja 4 diody szybko migajace na czerwono wciskam znowu klapke(trzymajac maly bialy przycisk)wyskakuja 2 czerwone gorne diody(pozycja lezaca iksa oczywiscie)wciskam znowu klapke znowu cztery a pozniej 3 tak jak na poczatku....nie wiem czy dobrze sprawdzam jak cos nie tak to popraw 8)

18. Piri001

Piri001 Guest

To masz blad 0102 . Tu pomoze eraser mod (trick z gumkami ). Spike dal gdzies doklady opis . Poszukaj zrob i bedzie dzialal znowu jak nowy .

Dokladne wytlumaczenie to :

0102 nieznany błąd

* Najprawdopodobniej związane z GPU. Jedna z popularniejszych teorii mówi, że jest to związane z odlutowanym od płyty głównej stykiem Ramu, CPU lub GPU. Zdarza się, że styki te pękają pod wpływem zbyt wysokiej temperatury, która zmiękcza złącze. Niektórzy próbują naprawiać to w domu za pomocą pistoletu z gorącym powietrzem, jednak jest to metoda amatorska i szkodzi pozostałym komponentom konsoli.
    * Czasami pomaga także przestawienie kabla z HDTV na normalny sygnał.

19. marian332211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

bardzo ci dziekuje ale powiedz mi czy jestes pewien jak cos to ja moge jeszcze cos posprawdzac 8)

20. Piri001

Piri001 Guest

Sprawdz jeszcze raz X - najpierw kod . Jezeli jest ten sam to powiedz . Sproboj tez odpiac dysk i wlaczyc go . Wiec sprawdz kod i go podaj ok ?

21. marian332211

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

to samo co pisalem wczesniej,odlaczalem dysk,przlacalem na kablu na zwykly tv i dalej to samo,apropos ty tez to miales i jak to naprawiles czy dalej masz popsuta??? 8)

Wczytywanie...

Poleć forum