1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 Czerwone Diody - kupić nową a może naprawiać starą pomocy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bracia Tashibana, Listopad 4, 2008.

1. Bracia Tashibana

Bracia Tashibana Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dołączyłem do grona jakże szacownego :) co teraz robić moi drodzy :-\
    do 17.00 byłe szczęśliwym posiadaczem wersji Premium liczącej już sobie 17 miesięcy teraz zastanawiam się nad sprzedażą popsutej i zakupem wersji Elite 120 GB wszystko uzależniam od kosztów (krzyknęli mi 200zł+przesyłka+miesiąc gwarancji albo odkupienie i tu siedzicie za 100zł ;D tam gdzie kupiłem) i skutecznością naprawy oraz żywotnością konsoli po serwisie bo jeżeli problem będzie występował co 6miesięcy albo nawet częściej to chyba mija się z celem i jak to jest z odpaleniem tych gier z dysku podobnie jak na pierwszym x-sie z góry dzięki za wskazówki

Wczytywanie...

Poleć forum