1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 czerwone diody podczas gry w NFS Hot Pursuit

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piciu29, Luty 3, 2011.

1. Piciu29

Piciu29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam posiadam konsole xbox 360 elite jasper model 05 2009 wczoraj odebrałem z przeróbki wgrany nowy LT+ dzisiaj podczas grania w NFS HP bardzo się zdenerwowałem gdyż w pewnym momencie podczas grania około godziny konsola nagle się wyłączyła tzn na przemian zaczęły migać 3 czerwone diody, czy komuś z was zdarzyło sie kiedyś takie coś z tego co wiem to takie coś jest chyba od przegrzewania się konsoli, czy jest to powód do niepokoju, czy ten który przerabiał mi konsole mógł popełnić jakiś bład czy może zanieść konsolę z powrotem do niego aby to sprawdził, jak uważacie, pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Skok napięcia lub przegrzanie. Nie ma nic wspólnego z flashem.

4. Piciu29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale stało się to pierwszy raz w ciągu całej kariery tego xboxa czy mam go zanieść tam gdzie zakupiłem bo tam też miałem przerobiony sprzęt czy narazie jeszcze dać chwilę czasu bo naprawdę mnie to martwi zdarzyło się wam kiedys takie coś podczas grania?

5. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Jeżeli masz plomby to dzwon do microsoftu to masz poczatek roda. Oni wymienią ci konsole na nowa.

6. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeżeli to było raz i konsola obecnie działa to nic nie rób.
    Kiedyś dwa razy miałem tego "rroda" i to z jakiś rok temu.
    Raz mi wyskoczył i myślałem że się popsuło, uruchamiam ponownie by sprawdzić i po 10 minutach to samo. Tym razem zresetował się i komputer. Okazało się że był skok napięcia a mój stary xbox działa do dzisiaj.
    Więc niekoniecznie musi to być coś poważnego.

7. Piciu29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Teoretycznie te jaspery nie powinny tego rroda mieć ale w naturze wszystko jest mozliwe, wentylatory ogólnie chodzą cicho z tyłu dosyć ciepłego powietrza wylatuje ale nie jakoś znów super gorące, dla pewności zadzwonie do tego gościa i zapytam jutro ale jak mówisz BIS ze też tak miałes a teraz wszystko ci działa może się wstrzymać, dzięki za odpowiedzi

8. mały25

mały25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pabianice
    heh ale to elite, myślałem że tylko te pierwsze miały 3diodki śmierci !!:D

9. Piciu29

Polubienia: