1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 czerwone diody problem pomocy!!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wojtas87r, Styczeń 3, 2009.

1. wojtas87r

wojtas87r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Witam mam taki problem niedawno przerobiłem konsolę i od wczoraj palą mi się 3 czerwone diody... czytałem wasze posty i wynika z nich że to może być od złej wentylacjii albo złego podłączenia napędu i Bóg wie czego jeszcze .... Mam jedno zasadnicze pytanie ->Czy osoba zajmująca się przeróbką x360 mogła spowodować uszkodzenie konsoli ?! ...bo wątpię że konsola padła od podanych argumentów w waszych postach bo chodziła ponad pół roku bez problemu.... Pomóżcie i doradźcie .... Dzięki ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    no jeśli zaraz po przeróbce padła to możliwe,ze przy przerabianiu coś źle zrobił, źle zflaszował albo źle podłaczył...oddaj temu co przerabiał i każ naprawić

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    odrazu wqracaj do typa od przerobki bo to raczej on cos zle zrobil

5. wojtas87r

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    wytrzymała 2 tygodnie wszystko było ok a nagle 3 czerwone diody ....

6. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    no to jak mowilem idz do typa ktory ci przerabial i niech on zobaczy co sie stalo, jak po 2 tygodniach to mozliwe, ze padla. Z którego roku masz konsole?

7. polaris20

polaris20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam również pytanie.
    Muce ostatnio w Saint Row 2 godzian okolo 3 w nocy pykam pykam a tu nagle dzwiek puuummmmmm.... :) zajaraly sie trzy czerwony diody wstalem wylaczylem konsole włączyłem jeszcze raz i gralem kolejne 3 h :p Ale sam fakt pojawienia sie diodek lekko mnie zmartwił. Dlatego pytam czy moj kloc umiera ?

8. wojtas87r

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Nie sprawdziłem z którego roku ale już wiem co jest przyczyną... -przegrzała się ale to częsty przypadek w konsolach .... koledze też padł xklocek z tego samego powodu no i niestety jedyny ratunek to serwis ok 160 zł :/ i jak tu grać :) dzięki chłopaki za dobre rady pozdrówka

9. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jakby koleś coś zwalił przy przeróbce to RROD wyskoczyłby od razu, a że konsola padła po dwóch tygodniach to masz wojtas87r po prostu pecha. Nie liczył bym na pozytywne rozpatrzenie twojej reklamacji.
    Jej koniec nadchodzi :]

10. pawel92g

pawel92g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Potrafisz człowieka podnieść na duchu:D Niech się przygotowuję.

11. pawelkrak

pawelkrak V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków/Wieliczka
    NIe przejmuj się tym. Ja postawiłem do życia dwa FALCONY z rodem i każdy z innym kodem 0010 i moja 0020 i obie żyją ;).

Straszyli mnie o przerwanych ścieżkach , oderwanych GPU itp . Wystarczyło konsole otworzyć, przeczyścić i nasmarować pastą ( w moim przypadku pasta SILIKON która dała od razu efekt).

Konsola śmiga cały dzień w stresie na grach i żadnych zwiech i rodów. Jedna wróciła i po ponownym przesmarowaniu nadal śmiga. Nie robicie żadnych patentów z gumami, redfixami i innymi clampami. TO co jest org. wystarcza tylko należy dobrze nasmarować GPU. Całość mi zajeła jakies 10 minut ;) z rozkreceniem i zkreceniem. Polecam równiez przemyć GPU IZOPROPANOLEM w celu oczyszczenia go z pozostałej pasty. Konsola również powinna się wygrzać po nałożeniu pasty. Każda pasta daje efekt dopiero jak sie wygrzeje. NIe przejmujscie się również jak po złożeniu i odpaleniu pojawi się ROD.NIech chwile pochodzi z RODem i oo kilku RESTARTACH konsola wróći zza światów do życia ;)

12. polaris20

polaris20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No to ładnie chyba najwyższy czas oddać ją do żyda hahahaha :)

13. wojtas87r

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    nie oddał bym tego maleństwa nikomu :p trzeba poprostu przywrócić ją do zdrówka i zainwestować w klimatyzajcę :D a taka na allegro 60 zł kosztuje i ponoć jest dobra :)

Wczytywanie...

Poleć forum