1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 czerwone diody, proszę o pomoc.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Royalonzo1987, Październik 21, 2011.

1. Royalonzo1987

Royalonzo1987 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum i także krótkim ale niestety pechowym posiadaczem XBOX 360. Spaliłem napęd, zaniosłem konsolę do naprawy. Koleś który to robił powiedział, że musi wyjąć klucz z płyty głównej bo z napędu nie da rady. Cała ta operacja skończyła się tym że klucz wyjął ale przy okazji zafundował mi 3 czerwone diody i kod błędu 0022. Człowiek, który to robił zapiera się że nie popełnił żadnego błędu podczas swojej pracy i mówi że to ja jestem winowajcą tego uszkodzenia. Dodam że napęd był otwarty czyli nie miał dolnej ani górnej obudowy i dotknąłem ścieżkami z płytki napędu do obudowy blaszanej xboxa 360, na milion procent nie dotknąłem płyty głównej (nie ukazał się nigdzie żaden dymek ani iskry), napęd rozebrałem w celu przeczyszczenia lasera. Więc mam pytanie czy jednak mogłem uszkodzić coś na płycie głównej? Dodam, że zanosząc konsolę uruchamiała się ona normalnie, było widoczne menu, można było przeglądać zdjęcia nagrane np. na pendrive'a. Zatem czy człowiek który to robił nie chce się przyznać do tego że coś uszkodził podczas wyjmowania keya? Z góry dziękuję Wam za odpowiedzi. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxrozrywka

maxrozrywka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    0022 to najprawdopodobniej zimne luty pod GPU może jak lutował to za długo trzymał lutownicę na płycię głównej i zafundował ci rroda, albo coś popieprzył przy wyciąganiu, w każdym razie to napewno nie twoja wina idź do niego wyjaśnić tą sytuację bo jakby mi ktoś tak zrobił to bym mu tego nie popuścił. A i pytanie ile ci policzył za wyciągnięcie klucza napędu z płyty?

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    0022 to CPU sie nie podnosi. Jeżeli nic nie spalone to przyczyną może być źle wgrany NAND (po zrobieniu RGH wgrywa sie spowrotem starą zawartość)

5. maxrozrywka

maxrozrywka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mógł nagrzać płytę lutwonicą, że powstały zimne luty pod gpu, dużej temperatury do tego nie trzeba.

6. Royalonzo1987

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No nie policzył nic, ale wciska mi że nie popełnił żadnego błędu a 3 diody są efektem spalonego przeze mnie napędu.

7. maxrozrywka

maxrozrywka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A jak odłączysz napęd konsola się włącza? Bo jak się nie włącza tylko wyświetlają się 3 czerwone diody to oznacza, że to nie wina napędu.

8. Royalonzo1987

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oddał mi dzisiaj drugą płyte główną. Niestety mam małą niepewność, ponieważ moja stara płyta (jasper) miała jeszcze dodatkowy radiatorek połączony z resztą radiatorów miedzianą rurką obecna którą mi dał czegoś takiego nie ma. Wtyczkę ma taką samą jak moja stara płyta. Zatem czy płyta którą mi oddał to napewno jasper? Jak to sprawdzić?

9. maxrozrywka

maxrozrywka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jasper nie ma miedzianych rurek.

10. Royalonzo1987

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No moja stara płyta miała miedzianą rurkę i miała wtyczkę taką jak jasper.

11. maxrozrywka

maxrozrywka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To miała radiatory od starszej konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum