1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 czerwone diody - Xbox Elite

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez langos83, Listopad 2, 2011.

1. langos83

langos83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam pytanie w sprawie 3 czerwonych diód, mianowicie dzisiaj grając ok 3-4 godz. konsola wyłączyła mi się sama i właśnie paliły się wspomniane 3 diody. Wyłączyłem konsolę i po chwili włączyłem ją spowrotem i zadziałała. Czy ktoś wie co mogło byc przyczyną i czy to jest oznaka czegoś "niedobrego"....? Konsola jest przerobiona LT+2.0, wersja Elite Jasper ( produkcja czerwiec 2009 ). Bardzo proszę o info. DZIĘKI

2. Lotnik421 Xbox One

3. kokakoala

kokakoala Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam elite jasper z września 2009, więc podobnie. Rroda nie miałem nigdy ale ostatnio w zasilaczu musiałem wymienić wiatraczek bo się zmęczył już. Może zasilacz jest winny, sprawdź czy nie jest zbyt gorący i czy czuć wydobywające się powietrze.

4. harryztybetu

harryztybetu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem tak kiedyś, że jak włączyłem Xboxa to pojawiły się 3 czerwone diody, pierwsze co zrobiłem to z usmiechem do siebie i niedowierzaniem powiedziałem "no co ty p****olisz"... Potem wyłączyłem go, odpiąłem dysk, podpiąłem znowu i nie miałem już tego problemu^^ Pamiętaj, że RROD nie oznacza najgorszego. Trzymaj konsolę w otwartej przestrzeni, sprawdź czy wszystkie kable i dysk są podpięte mocno i graj, ew. zmień zasilacz:)

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    pewnie 0020 się zbliza dlatego po wyłączeniu i włączeniu działa ale to tylko chwilowe

6. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    Wyjście HDMI działa? Kumpel miał taka sytuację i nie działa HDMI. Na innym forum wczoraj czytałem o podobnym przypadku i też HDMi nie działa. Oba przypadki na Jasperach.

Wczytywanie...

Poleć forum