1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 CZERWONE DIODY

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Grzesiek, Październik 30, 2008.

1. Grzesiek

Grzesiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam Xboxa 360 niecały rok i padła ( jak w temacie 3 czerwone diody). Kosola ma jeszcze gwarancję ale była przerobiona> Znajomy, który mi ją załatwiał ( oraz fachowców od przerobienia ) powiedział mi, że można spróbować wysłac ją do microsoftu ale najpierw trzeba odflashować napęd - koszt jakieś 200 zl i kiedy wróci sprawna z naprawy ponownie napęd zflashować - koszt jakieś 100 zł. Chciałem was spytać czy jest jakiś sposób aby to załatwić taniej czy po prostu takie są teraz faktyczne ceny

2. Lotnik421 Xbox One

3. hardin

hardin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: 3 CZERWONE DIODY

Faktyczne ceny? to góra 40zł ja bym to za darmo zrobił 200zł... nie wiem za co ja bym nie ryzykował chyba że chcesz płacić za przesyłke jak nie uznają...

4. nazwa_uzytkownika

nazwa_uzytkownika Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

raczej nie uznają ponieważ sprawdzają date wgrania flasha, ale zawsze można sprobować szczęścia.

5. Grzesiek

Grzesiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

sprawdzają datę wgrania flasha ? czyli odflashowanie nic nie da ? wnuczuś ty zrobiłbyś to za darmo ( faktyczna cena 40 zł ? cholera czyli zdaje się, że ktoś mnie chce naciągnąć ) Czy jest jakiś sposób na usunięcie tej awarii, którego mogę spróbować sam w domu bez jakiegoś specjalistycznego sprzętu czy raczej jak się na tym nie znam za bardzio to mogę tylko pogorszyć sprawę ? Proszę o odpowiedź bo dzieciak mi już któryś dzień z rzędu miauczy za konsolą ( i dziękuję bardzo za zainteresowanie i odpowiedź moim dwóm "przemówcom" )

6. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. Grzesiek

Grzesiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Rozumiem, że chodzi o docisk pamięci żeby luty łapały. Czy mogę rozkręcić konsolę ( czy nie ma już plomb skoro była zflashowana ? ). Czy taki zabieg z gumakami nie zaszkodzi jej bardziej ? I czy to rozwiązanie już ktoś z was próbował - czy po takim zabiegu długo będzie działać konsola. Bo trochę się nboję żeby nie zaszkodzić bardziej żeby całkowicie jej nie zaszkodzić. A i jeszcze jedno - obraz się nie wyświetla, a ja nie mogę sprawdzić jaki jest kod błędu. Próbowałem sposobu z tego forum - wciśnięcie tego małego przycisku na konsoli i na zmianę z eject ale jak nacisnąłem ten mały przycisk i eject - zapaliły się 4 diody i potem cokolwiek bym nie kombinował cały czas się p[aliły 4 ( dopiero wyłaczenie i włączenie spowodowało ponowne zapalenie trzech diód . pytam ponownie czy taka ingerencja i sposób z gumakmi nie zaszkodzi jej bardziej i czy to jest długotrwałe rozwiązanie czy tylko na kilka dni.

8. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka

Microsoft nie sprawdza niczego pod względem flasha. Patrzy tylko, czy nie ma zerwanych plomb.

9. reed

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

U mnie to działało przez miesiąc, ale dlatego, że pod wpływem temperatury gumka się skruszyła. Nie spotlkałem się żeby ktoś twierdził, że to niszczy konsole (nawet na stronie serwisu Juchego nic nie ma ;)). Jak sprawdzasz kod błędu to musisz za każdym razem wciskać EJECT przy przytrzymanym małym białym guziku.

10. Grzesiek

Grzesiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

red ( jeszcze raz dzięki wielkie wszystkim na pomoc - jednak na internetową brać można liczyć ) czy jak gumka ci się skruszyła wymieniłes ją na nową ? i czy wtedy działało dalej czy po prostu oddałeś ją do serwisu . Nie mam dodatkowego chłodzenia chociaż gdybym miał spróbować z gumakami to kupiłbym chłodzenie na allegro jakieś . A ha i jeszcze jedno - konsola działała mi bez zarzutów do czasu aż przełaczyłem na kablu ( wcześniej nie mogłem znależć ;) ) przełacznika żeby z rozdziałki 480 przeszła na 1080 rozdzielczość - po przełączeniu na drugi dzień dzieciak włączył ją pograł godzinę i konsola padła .Red czy próbowałeś z gumką drugi raz ?

11. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland

Kiedyś Taa.... Teraz Sprawdza Kiedy Ostatnio Był Wgrywany FIRMWARE Do Napędu :/
    Za Pieknie By Bylo Z Tą Plombą.... NP Jak Kiedys Mialem "Ps2" To Jak Była Plomba i Chciałem Ją Odkleić Po Odklejeniu Pokazaly Sie Na Plombie Takie Male Napisy "SOLD" ***

12. acePL

acePL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Internet

@Grzesiek

Ja bym na twoim miejscu zawiózł/wysłał do serwisu. Zapłacisz 150zł i masz problem z głowy.

13. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka

A skąd do cholery te informacje? To dlaczego sąsiad dostał tydzień temu naprawioną konsolę z serwisu Microsoftu, a miał wgranego iextreme 1.4?

14. reed

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Jak drugi raz dostałem RROD to miałęm 0102 więc wuymieniłem gumki i pate termoprzewodzącą,. Potem miałem 0022 czyli coś nie tak z procesorem... musiałem przy wymianie pasty coś sknoćić :/

15. Marcinnn

Marcinnn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z 3ROD konsola za pierwszym razem włącza się bez problemu jednak po wyłączeniu i ponownym rozruchu pojawia się trzy czerwone diody po odłączeniu od prądu i odczekaniu około 10min konsola zaczyna normalnie pracować podczas grania nie ma żadnych problemów pracuje normalnie, po wyłączeniu to samo i tak w kółko ktoś wie co to może być proszę o pomoc

16. bigos86

bigos86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam pytanie włączyłem sobie wczoraj xboxa grę assassin's II po 1minucie grania nagle zniknął mi obraz na konsoli zapaliły mi się 3 czerwone diody na zasilaczu też pali się czerwona dioda. Po sprawdzeniu wszystkich kablizałączyłem na nowo zasilacz do prądu i zapaliła się pomarańy załączyłem czowa dioda gdy załączyłem konsole dioda na zasilaczu znów zmieniła kolor na czerwony i na konsoli dalej mrugają 3 czerwone diody, na tv jest czarny obraz i nie umię nawet płyty z konsoli wyciągnąć co mogło się popsuć. Konsola ma 2 lata dokładnie została zakupiona 30.stycznia.2009r. z tego co się dowiedziałem ze strony xbox-a i innych stron jest to wina zasilacza. może ktoś miał już taki problem i czy to napewno wina zasilacza czy czegoś innego. jeżeli czegoś innego to ile będzie wynosił ok koszt naprawy i gdzie mogę ją oddać jestem ze śląska

Wczytywanie...

Poleć forum