1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 diody czerwone

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez elite1990, Maj 15, 2009.

1. elite1990

elite1990 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam . dzisiaj odpalam sobie konsole aby pgrac a tu nagle wyskoczyly 3 czerwone diody na konsoli i czerwona na zasilaczu. jak kazdy w podobnej sytuacji sie przestraszylem i odłaczylem konsole od zasilania odczekalem kilka sekund i włączylem od nowa i wszystko dziala gram bardzo długo i nic sie nie dzieje co sie mogło stac? prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Karpi1612

Karpi1612 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Skarszewy
    miałem tak samo była to wina nie dociśniętych kabli jakiś był źle wciśnięty sprawdź czy wszystkie są dociśnięte:D Mój narazie śmiga ;p

4. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Xbox czasem takie numery odwala, zastosuj się do rad i się nie przejmuj tym.

5. gearsman

gearsman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mi też tak sie stało ;/ poczekałem 10 sekund i nic dopiero za 3 razem mi wskoczył ;/ ale kable miałem dobrze wsadzone . A moze sie to znów pojawić jeżeli nie dopchne kabla??? i czy taki wybryk nie psuje konsoli???

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    O jaką pomoc prosisz przecież Xbox 360 Ci działa. To jest tylko sprzet, i masz 3 lata gw na Rod, wiec niewiem czemu tak panikujesz.

7. bigos86

bigos86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam pytanie włączyłem sobie wczoraj xboxa grę assassin's II po 1minucie grania nagle zniknął mi obraz na konsoli zapaliły mi się 3 czerwone diody na zasilaczu też pali się czerwona dioda. Po sprawdzeniu wszystkich kablizałączyłem na nowo zasilacz do prądu i zapaliła się pomarańy załączyłem czowa dioda gdy załączyłem konsole dioda na zasilaczu znów zmieniła kolor na czerwony i na konsoli dalej mrugają 3 czerwone diody, na tv jest czarny obraz i nie umię nawet płyty z konsoli wyciągnąć co mogło się popsuć. Konsola ma 2 lata

8. portals

portals Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To jest RROD, poczytaj o tym.

9. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    To kolego masz RRODA musisz oddać konsole na serwis

To mogą być oznaki zbliżającego się RROD-a jeżeli nie dotykałeś żadnych kabli wcześniej i jesteś tego pewny ale możę ci się pojawić RROD w najbliższym czasie

10. bigos86

bigos86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a może orjentujesz się ile wynosi ok koszt naprawy tego

11. bigos86

bigos86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A i jeszcze jedno gdzie mogę oddać konsole do naprawy jest dokładnie zakupiona 30.stycznia.2009roku ja jestem ze śląska

12. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    A dokładnie skąd ze śląska najlepiej napisz na PW ja też jestem ze śląska

13. boneksl

boneksl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najlepiej oddać tam gdzie zrobią Ci prawdziwy reballing i dadzą sporo gwarancji.

14. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mnie też to spotkało na początku ubiegłego tygodnia. Ja sobie daruje i nie naprawiam. Koszt to 80-160zł w zależności od usterki, gwarancji miesiąc. Moim zdaniem nie warto:)

15. kolosz

kolosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a moim zdaniem,padnal ci zasilacz! bo jezeli nie wysuwa sie nawet tacka to cos jest nei tak z pradem! sprobuj na innym zasilaczu a jak dalej nei zadziala to wtedy oddaj do serwisu.

16. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Ale przecież konsola mu się włącza i pokazuje czarny ekran czyli ma RROD-a czytaj uważnie to co może być z prądem za małe napięcie ;p

17. bigos86

bigos86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzwoniłem do serwisu xboxa i tam mi też powiedziano jeżeli na zasilaczu pali się czerwona dioda i na konsoli też palą się 3 czerwone diody to jest coś z zasilaczem konsola by była w tedy uszkodzona jak by paliła się zielona lampka na zasilaczu. Dzięki wszystkim za odpowiedzi

18. kolosz

kolosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cyborg sluchaj,to ze czarny obraz jest nie oznacza ze dziala mu zasilacz.ja juz mialem problemy z zasilaczem i wiem jak to wyglada.

19. xRazor

xRazor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łomża
    A może to problem z prądem? U mnie jak na chwilę zabierają to tez jest RROD ale sie nie martwie bo to już nie raz.

Naprawa konsoli - jeśli masz gwarancje to w Microsofcie, jesli nie to w jakimś innym serwisie ale drogo.

20. walion

walion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja w ciągu 3 lat użytkowania mojego xboxa miałem tak z 5 razy że były 3 czerwone diody (rroda jeszcze nie miałem) mi się wydaję że to mógł być jakiś chwilowy spadek napięcia i dlatego wyskoczyło choć to jest tylko moja teoria.

21. vaalery

vaalery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    http://xboxforum.pl/sprzet-f27/wytlumaczenie-wszystkich-bledow-rrod-e64-e65-e66-648.html

zrób diagnozę błędu ja też obecnie mam rrod i to jest błąd 0001 czyli coś z zasilaczem a konsola pewnie jest cała

Wczytywanie...

Poleć forum