3 graczy / jedno konto gold

gallangher

Świeżak
Świeżak
Cześć !

konsolę mam od kilku dni i dopiero ogarniam temat ;)

Dziś dzieciaki poustawiały nasze profile dla siebie, mamy i taty. Na razie nie ustawiałem konta live (brak czasu) . Do konsoli dostaliśmy miesięczne konto gold, ale ponieważ za tydzien wyjezdzamy na wakacje zapadła decyzja, zeby go nie aktywować do powrotu.

I teraz pytanie ?
Czy jeśli ustawię konto live na swoim profilu to czy dzieciaki będa mogły aktualizować swoje gry, pobierać darmowe dodatki itp ? U nich też mogę ustawić to samo konto czy musze inne ? Jakie dane musze podac zakładając konto live ?

Do konsoli dostaliśmy kod na dance central. Czy jeśli żona pobierze na HDD gre ze swojego swój profilu reszta będzie mogła w nią grać ?
Co się stanie jak wygaśnie konto gold ? Pobrane gry przestaną działac ? To już pytam w kontekście Dance central. Bedzie działało ?

Założenie licencyjne jest takie, że jeden profil = jedno konto live. Ale my chemy wykorzystać tylko funkcję osobnych savów. Wiadomo, że w jednym momencie nie będzie grało dwóch graczy. Na poprzedniej konsoli (PS2) było mnóstwo awantur między dzieciakami, że jeden drugiemu skasował rekordy, albo przeszedł planszę. Tutaj widzę ze tego problemu nie będzie. Jest za to inny - przeciez nie kupię 2 kont gold ;)
 

LowMen

Użytkownik
Użytkownik
Konto live może być używane przez pociechy. Dzieciaki spokojnie ściągnął aktualizację do gier, ale bez Golda nie będą mogły grać przez internet. Dane to imię i nazwisko, data urodzenia ,adres, kraj. Dance central będzie spokojnie działało bez Golda i pobrane gry też bez niego będą działały.

Wysłane z mojego HUAWEI Y300-0100 za pomocą Tapatalk 4
 

gallangher

Świeżak
Świeżak
Popraw mni jeśli źle to rozumiem .
Zakładam jedno konto live (np. na moim profilu. Do niego kupuje golda) a u dzieciaków wszystko będzie hulało, będą mogły sciagac dema itp. tylko nie będa miały funkcjonlaności grania przez internet ?
 

LowMen

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli założą swoje konta live, to tak będzie. Jeśli będą grały na Twoim koncie, które posiada Gold, to będą mogły grać przez internet.
 

TheReaper

Świeżak
Świeżak
Jeżeli chcesz, żeby Twoje pociechy oraz ty mieli golda w tym samym czasie, to zakup Gold Family byłby najrozsądniejszy według mnie.
 

Do góry Bottom