3 Gry nagrane na platinumach ani jednej x nie widzi :(

iroq

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Panowie mam problem, nagrałem ostatnio 3 gry L4D , Alien vs Predator ,operation flashoint za każdym razem przed nagrywaniem wgrywam programem PPF-O-MATIC3PL-v12 Patch aby gra działała na moim xtreme 1,5 albo 1,4 ( pierwsza przeróbka liteona ) no i xbox nie widzi gier, inne mi czyta(tych 3ch nie(pisze otwórz napęd). Nie wiem czego to wina czy płyt(platinum) czy x360 stara przeróbka, czy nagrywarki i kompa ... Proszę o pomoc. Pozdrawiam
 

polop15

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj nagrać gry krok po kroku jak jest w poradniku. Zawsze powinno działać.
 

iroq

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj nagrać gry krok po kroku jak jest w poradniku. Zawsze powinno działać.
Tzn pierwsze przed nagraniem używam PPF-O-MATIC3PL-v12 Patch , pózniej image burnem nagrywam nie wiem co jest grane 3 płytki nagrane komp widzi xbox nie
 

zooooounk31

Banned
jesli masz ixtreme 1.5 nie paczuj tylko nagrywaj od razu imgburnem po uorzednim sprawdzeniu abgx
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
VERBATIM ! NIE PLATINUM ! BOŻE ! Na każdym forum o Xboxie ci to napiszą! Ba, nawet na forum o miłośnikach dłubania w nosie !
 

atmpitbull

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jesli masz ixtreme 1.5 nie paczuj tylko nagrywaj od razu imgburnem po uorzednim sprawdzeniu abgx
Co Ty za bzdury piszesz przecież AvP ma WAVE6 więc musi spatchować na WAVE2 (iXtreme 1.4 i 1.5). Ja polecam 360WavesPatcher wczytujesz obraz zmieniasz na WAVE3 nagrywasz i śmiga. Oczywiście na Verbatimie :)
 

zooooounk31

Banned
Spróbuj nagrać gry krok po kroku jak jest w poradniku. Zawsze powinno działać.
Zrob tak jak kolega doradzil. nie wiem jakim cudem nagrales poprzedmia plyte ale to musial byc jakis cud boski ze ci poszla
 

iroq

Użytkownik
Użytkownik
no ja robie tak image burnem wypalam obrazy jak napisane na forum nie inaczej pliki dvd robie w notatniku wszystko zawsze nagrane działało zawsze a teraz nie :( 3 płyty i ani jednej nie widzi
 

polop15

Użytkownik
Użytkownik
Ale tak jak już wspominali, nie nagrywaj gier na ścierwie... Xbox zasługuje na trochę lepsze traktowanie...
 

iroq

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze mam pytanie Jesli przerobiłem liteona praktycznie odrazu jak wyszedł to mam Walve 1 załadować do iso ? Programem Walves Patcher ?
 

atmpitbull

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Spróbuj na WAVE2
 

iroq

Użytkownik
Użytkownik
http://img718.imageshack.us/img718/860/beztytuuyxt.png


to znaczy ze obraz jest uszkodzony ?
 

DjKwaku

Użytkownik
Użytkownik
VERBATIM ! NIE PLATINUM ! BOŻE ! Na każdym forum o Xboxie ci to napiszą! Ba, nawet na forum o miłośnikach dłubania w nosie !
nagralem bardzo duzo gier na tych nosnikach i nie ma z nimi zadnego problemu.

wiec takie komentarze to se w buty wsadz.

nagrywane bylo na 3 kompach, 2 nagrywarki LG i 1 Pionek.

na jakies 100-140 plyt poszlo w smietnik 8-10 ( ale to jakas wadliwa seria plyt byla bo kupilem 6 i 5 padlo podczas nagrywania a reszta to byly w duzych odstepach czasu) minelo 1,5 roku i gry dzialaja dalej :)

cena 3 zl za plyte a nie widze roznicy :)

albo miales pecha i trafiles na jakas wadliwa serie ( ja tak mialem ) albo cos sie juz konczy :/ nagrywarka badz naped w X
 

thomasho

Użytkownik
Użytkownik
VERBATIM ! NIE PLATINUM ! BOŻE ! Na każdym forum o Xboxie ci to napiszą! Ba, nawet na forum o miłośnikach dłubania w nosie !
wybacz :) mam parę gier na płytach Platinum :) pozostałe gry mam NA NAJTAŃSZYCH OMEGA,TDK. Verbatimów wcalę nie używam, szkoda kasy!

i jest SPOKO
 

iroq

Użytkownik
Użytkownik
No kurde czyta i pisze otwórz napęd a inne gry czyta bez problemów dante nowa gra działą
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
ziomuś według, screena który podałeś to źle zpatchowales grę, bo dalej jest wave4 a o tym błędzie na czerwono już nie wspomnę. Jak masz obraz na kompie to przed patchowaniem przepuść go przez abgx (mam nadzieje, że program skonfigurowałeś), później przerób obraz programem 360WavesPatcher (jak to zrobić znajdziesz na forum) wrzuć do ImgBurn i wypal.
 

matheok

Banned
Sprawa jest prosta, jak dla mnie. Masz LITE-ONa v1. Ten napęd jest wręcz śmieszny i do konca zycia go nie rozkminie. I to nie wina ixtremów, lasera itp. Na platinumach gry starsze chodzą bez zarzutu, a te nowsze poprostu beda ci sie wyłączać, albo będą chodziły w napędzie, jak ******* kot. Mam kilka platinumek i innych tańszych płyt, które chodzą pięknie, a inne, jak już napisałem, poprostu niewiem co z tym. Na ten napęd niestety trzeba tylko i wyłącznie Verbatim i masz pewność, przynajmniej ja, że każda płyta spokojnie odpala i nie ma prawa sie wyłączyć
 

bonzo

Użytkownik
Użytkownik
dokladnie. jakis czas temu był problem z jakas serią laserów, ze nie czytały wszystkich plyt. ten sam problem był nawet chyba na pierwszym xboxie
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
wybacz :) mam parę gier na płytach Platinum :) pozostałe gry mam NA NAJTAŃSZYCH OMEGA,TDK. Verbatimów wcalę nie używam, szkoda kasy!

i jest SPOKO
Szkoda kasy to potem na naped jak kleknie po takich plytkach kupowanych w przekonaniu "bo szkoda kasy" :)
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda kasy to potem na naped jak kleknie po takich plytkach kupowanych w przekonaniu "bo szkoda kasy" :)
Jeżeli instalujesz gry na dysk to "po co przepłacać" :), a z drugiej strony jak nie masz dysku to się zgadzam - tylko verbatimki :D
 

Do góry Bottom