1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 letnia gwarancja a inny fatal error

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez maspex, Marzec 5, 2011.

1. maspex

maspex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    Witam, na wstępie proszę o odpowiedzi bez bajek o smokach i co kolega powiedział.

Szczęście w nieszczęściu moja konsolka wczoraj się zepsuła - stary xenon, uruchamiam go, sekundę świeci się zielona lampka i gaśnie konsola. Zasilacz sprawny, konsola nieprzerabiana, nienaprawiana. Do sedna: mam fakturę zakupu na ta konsole, 14 marca 2008...więc jakby był RROD to byłbym w domku :/ Ktoś przerabiał akcję, że miły konsument wysyła na 3 letnią gwarancję konsolę, która ma inną wadę niż RROD ,a oni łaskawie naprawiają ew. przymykają oko, czy RROD czy inny fatal error ?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    o ile dobrze wiem to gwarancje liczy sie 3 lata na rrod ale od daty produkcji konsoli a nie daty zakupu ale niech ktos mnie poprawi jezeli sie myle

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Gwarancja liczy sie od daty zakupu, jedynie gdy nie masz dowodu zakupu to od daty produkcji

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    naprawiają rroda, wiec musisz go sobie wywołać :) i po sprawie :)

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nic w niej nie grzeb. zadzwon i powiedz ze masz 3 czerwone diody i tyle. Nie martw sie, oni z automatu dzialaja. Jesli masz plomby i jets ok to nie masz sie co martwic.

7. maspex

maspex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    Dzieki Dexter:) jak zwykle konkret z Twojej strony ,pozdrawiam wszystkich

Wczytywanie...

Poleć forum