1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 migajace diody w nowo kupionym xboxie 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez baller24, Styczeń 1, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. baller24

baller24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Od wczoraj jestem posiadaczem xboxa 360. Po podłaczeniu całego okablowania chciałem uruchomic konsolę i w tym momencie zaczęły migać na konsoli 3 czerwone diody. Na początku myslałem że to RROD ale zobaczyłem że nie docisnąłem kabla zasilającego do konsoli. Jak juz go docisnalem to konsola odpalila normalnie. W zwiazku z tym mam pytanie czy moglo miec to jakis wplyw na dzialanie konsoli w przyszlosci i czy lepiej isc i ja wymienic na nowa czy nie bedzie to mialo zadnego wplywu? I drugie pytanie czy konsole lepiej podpiac bezposrednio do gniazda czy lepiej podaczyc ja do listwy?
    Z gory dziekuje za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Lol.

Przecież 3 diody nie oznaczają śmierci konsoli, tylko pokazują, że jest jakiś błąd. Jak np. nie dociśniesz dysku po w jego włożeniu do konsoli, to też będziesz miał RRODa z np. błędem e68.

4. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    konsola raczej bedzie dzialac normlanie tylko pamietaj o dokladnym podlaczaniu kabli :p zasilacz mozesz podlaczyc do jakiejs listwy lepiej bo kiedys mialem taka przygode z PC podlaczonym do gniazdka tylko i bylo jakies zwarcie czy cos i prawie wszystko sie spalilo i od tamtej pory tylko na listwach jade :) bezpieczniej

5. baller24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie znam sie jeszcze dokladnie na tym bo jak napisalem konsole mam od wczoraj i po to pytam na tym forum, ktore jest fachowe. Myslalem ze gdy pala sie trzy diody na czerwono to juz jest po wszystkim. Nie wiedzialem ze sluza one do informowania o bledach. To w jakiej sytuacji po pojawieniu sie 3 czerwonych diod mam sie obawiac?

6. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. baller24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wlasnie cos takiego migajacego mi sie zrobilo.

8. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To był zwykły błąd kabla. Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum