1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt 3 nowe Xbox One 500GB + pad + headset + 3.5msc Live + gra Lego (1300zł) // + TV LG 42" też za 1300zł

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez Curry_, Maj 7, 2016.

1. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Siema

Dawno na forum nie byłem bo i na gry czasu brakuje.

Wpadły mi 3 nówki Xbox One wygrane w konkursie. Nie mam czasu żeby nadrobić kolejkę na X360 więc nowego Xa tym bardziej sobie nie trzymam więc jak ktoś planuje zakup to chyba okazja.

Na alledrogo wystawiłem już najtaniej jak się dało za 1400 ale dla forum mogę opuścić do 1300 za sztukę.

Co w zestawie:
    Konsola Xbox One 500 GB
    Oryginalny pad Microsoft
    Gra The LEGO Movie
    3 miesiące + 14 dni abonamentu Xbox Live Gold
    Kabel HDMI - HDMI
    Zestaw słuchawkowy z mikrofonem Microsoft
    Zasilacz z polską wtyczką

Konsole są w 100% Nowe, sprawne, kompletne i oryginalnie zapakowane. Nie są to konsole powystawowe czy używane. Tak jak wyżej pisałem, są to nagrody konkursowe.

Gwarancja 24 miesiące liczona od 22 kwietnia.

Tu foto jak coś:
    http://qry.nazwa.pl/aukcja/realFoto.png

W tym samym konkursie wygrałem też 3 telewizory Smart TV LG LED 42'' LG 42LF5800. Na alledrogo najtaniej stoją za ~1600. Ja wystawiłem za 1500, ale dla forum mogę sprzedać też za 1300.

Jakby ktoś chciał poczytać o tym TV to http://allegro.pl/smarttv-42-lg-42lf5800-400hz-wifi-divx-fulhd-i6175812033.html

W Olsztynie można odebrać osobiście ewentualnie mogę w okolicach Olsztyna (~50km) podrzucić osobiście za cenę LPG :D Gdzie indziej trzeba by ze 20zł na kuriera doliczyć.

Jak ktoś ma jakieś pytania to walcie śmiało ;)

Siema

Myślałem że za 1300 taki zestaw to w miarę okazyjnie ale jakoś brak jakiegokolwiek zainteresowania :D Czy to dlatego że kto ma mieć to już ma nowego Xa czy cena wcale nie jest okazyjna? Na ile byście wycenili taki zestaw?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Maj 15, 2016
    orso lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Była masa okazji np. 999zł w sklepie MS albo teraz ktoś dawał link do wersji 1TB za 1100zł + gra w Auchan itd.
    Zobacz po ile chodzą w licytacjach.

4. Curry_

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    No jakieś pojedyncze promocyjne wypusty na markety to nie wyznacznik cemy, ale poza tym to właśnie cenę określałem na podstawie tego za ile najtaniej są na allegro, ceneo, itp.

Najtaniej nową z 500GB znalazłem tu http://allegro.pl/konsola-xbox-one-500gb-3-miesiace-xbox-live-gold-i6188179166.html

1 249 zł, też z 3 miesiącami XBLG (ja mam 3,5).
    U mnie jest jeszcze gra LEGO :D No dobra ta gra to tak jakby jej nie było.

Ale nowa konsola z 500GB , 3.5msc XBL, headsetem, okablowaniem to chyba nie dużo 1300. Ale dobra obniżę cenę na 1200.

Jeśli ktoś znajdzie taniej taki zestaw z wiarygodnego źródła i nie jakiejś limitowanej promocji to obniżę dalej ;)

5. truluv

truluv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Teraz będzie masa promocji bo są komunie. W ultragames.pl 1TB kosztuje 1199zl lub 1159 jak się powie sekretne hasło :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

6. Curry_

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    No i u mnie promocja 1200 za 500GB, za to z 3,5 msc XBL, gwarancja tyle samo - 24msc i jeszcze gra Lego Movie. Bez hasła ;)

7. truluv

truluv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No chyba bym wolał 1TB, niż lego i 3 miesiące golda ;) Teraz raczej nie wygrasz bitwy cenowej z hipermarketami

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak masz trzy i to z wygranej. Zaproponuje 1 tysiąc

Wysłane z mojego Honor 7.

9. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kolego, zakładając że rok temu kupiłem nowego Panasonica 42as600 klasowo wyższego na alledrogo za 950pln uwzględniając inflację, za LG zaproponuję 1000 pln

10. slashg

slashg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    500gb w grudniu ubiegłego roku kosztowały 1099zł, więc cena taka okazyjna nie jest.

p_bladek lubi to.
  11. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W tym roku kosztowały poniżej 1000, a ceną Januszy biznesu z alledrogo bym się nie sugerował.BTW płacę od ręki.

12. darekmarta1975

darekmarta1975 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    PIŁA
    proponuje 999zł za sztuke i jedna wezme czekam na kontakt,bo prawda jest taka ze ponizej 1200 sa z dyskami 1tb i gra tom clancy nowki

13. Curry_

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Na chwilę obecną cena 1100 za Xboxa i 1300 za TV.

Xbox jeden już poszedł, drugi chyba jutro idzie, także na pewno został jeszcze jeden.

14. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    A co to był za konkurs,że tak żeś się obłowił ?

15. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Czemu jak wchodzę w link z allegro który podałeś wyświetla mi się komunikat Strona przedmiotu została usunięta przez pracownika Allegro. Trochę to podejrzane..... o_O

orso lubi to.
  16. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wszystko wyjaśnione temat otwarty. Zdjęcie konsoli wraz z aktualnym screenem XBF dostałem na PW.

Pozdrawiam

Ostatnia edycja: Maj 20, 2016
    p_bladek lubi to.
  17. Curry_

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Tak dla jasności, allegro zablokowało konto bo to niecodziennie że ktoś kto kupuje coś raz na kilka miesięcy a sprzedaje jeszcze rzadziej, nagle sprzedaje 3 telewizory i 3 konsole.

Rutynowa procedura. Sprawdzają czy ktoś na pewno posiada produkty które sprzedaje. Przed chwilą właśnie dostałem maila żeby przesłać zdjęcie przedmiotu z dowodem osobistym widocznym na zdjęciu. Niedługo konto odblokują.

Niby głupie ale jednak może nie takie głupie, bo może jakichś cwaniaków w ten sposób wyłapią. Tylko że u mnie zablokowali dopiero jak się aukcja skończyła i wszystko sprzedałem :D

No prawie wszystko, został mi jeszcze jeden Xbox, także jeśli ktoś chętny za 1100 to zapraszam ;)

Wczytywanie...

Poleć forum