1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 pytania natury technicznej :-)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez YxU, Luty 20, 2009.

1. YxU

YxU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka,
    Śmieszne bo konsole mam od przedwczoraj a już wykrywam szwank... otóż mam problem (dział dałem sprzętowy, gdyż jak widzę w dziale problemy są raczej kłopoty natury ogólnej i software'owej) konsola chodzi mi strasznie głośno... czytałem już na forum o tym, więc linków mi nie trzeba, ale mimo wszystko nie jestem pewien... konsola podlega gwarancji tylko nie chce wyjść na mare jak by się okazało, że działa wszystko w porządku i tak ma być..., więc czy jeżeli chodzi głośno, dać na gwarancje? Drugie pytanie jeszcze odnośnie gwarancji - czy to jest bezpieczne (może głupie się pytanie wydaje) - chodzi mi o to żeby nagle paczka gdzieś nie zniknęła, i ile trzeba czekać na naprawioną? (bo okropnie się nudzę...) i jeszcze trzecie pytanko:... czy robi ktoś z Was tak, że kupił drugi napęd, sflashował go i na nim gra a ten trzyma w razie potrzeby na gwarancję? Myślałem aby tak zrobić, ale: 1. czy nie byłoby problemów, że wykryją tricka? 2. czy jak mam liteon to gdybym drugi napęd kupował to też liteon musi być (no ja myślę ze tak:))?
    To chyba na razie tyle, trochę się rozpisałem, ale oczekuje, że mi pomożecie, ja jestem trochę zielony w temacie konsol (to moja druga dopiero)...
    Pozdrawiam wszystkich

2. Lotnik421 Xbox One

3. Termos

Termos Guest

to zalezy co rozumiesz przez głośno. generalnie X jest głośny. jednym to przeszkadza bardziej, innym mniej. może należysz do pierwszej grupy i masz wrazliwe uszy, lub faktycznie coś nie tak. Trudno tu nam stwierdzić czy problem istnieje czy też nie, bo nikt jeszcze nie słyszał twojej konsoli.
    Wysyłka będzie bezpieczna jak bezpiecznie ją wyslesz. Zalezy gdzie i jaką formą. jak długo się czeka na zwrot z gwarancji, nie mam pojęcia, gdyz jeszcze nigdy nie wysyłałem (i nie wyslę - koniec gwary)
    nie potrzebujesz drugiego napędu. Flashujesz oryginalny i w razie wysłania na gwarę wczytujesz oryginalny firmware. A jesli już, to drugi napęd nie musi być tej samej marki

4. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    jak wysyłasz na gwarę to m$ wysyła do Ciebie kuriera. Więc jakieś bezpieczeństwo jest zapewnione.
    TeenMoore ma rację, napęd nie musi być taki sam. Niestety jak masz LiteOn to nie wgrasz spowrotem oryginalnego fw. Mogę się mylić, może się coś zmieniło, ale ostatnio nic takiego nie wyczytałem.

5. YxU

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzięx, ale: nawet jak mogę wgrać z powrotem oryginalnego fw to sam tego przecież nie zrobię a mieszkam daleko od serwisu jakiegokolwiek (do krk mam 3h jazdy i bule 20zł za bilet) + koszt wgrania (nikt mi nie wgra tego za darmo, a ten komu daje do przeróbki nie daje mi gwarancji i za free mi nie wgra) więc mam 40zł za bilet lub za kuriera, coś tam za wgranie oryg. fw... a co potem? po gwarancji znów będę musiał przerabiać za 100zł:p?
    2. może jednak nie jest aż taki głośny, może kwestia przyzwyczajenia (pierwszą konsole miałem PS2 Slim był cichszy,a tera korzystam z laptopa - cichutki), bynajmniej z płytą w środku trochę głośny jest (wiadomo odtwarzacze nigdy nie są ciche), a jeżeli byłaby to wada techniczna (raczej drobna) to czy może wpłynąć na działanie konsoli? bo jeśli nie to może bym tak zostawił... głośno TV i można grać nie tak źle...

6. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    oj myslisz sie-jesli spojrza na date produkcji i zobacza ze w tamtym czasie byly montowane liteony a on bedzie mial np hitachi(ktorego to juz nie montuja) to od razu sie skapna;]

@EDIT
    Ja bym na twoim miejscu kupil jakis latwo przerabialny naped(ja mam hitachi)+kontroler i smemu se przerobil-zgrywasz klucz z liteonka i do drugiego napedu,wtedy niemasz problemu z napedem-bo na gwarke wkladasz liteona :)

7. YxU

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    właśnie o coś takiego mi chodzi jednak nie umiałbym raczej tego zrobić samemu a po 2 musiałbym jeszcze trochę zabulić za sprzęt...:D

8. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    a ja bym zainwestował w dysk 120:) nagrywasz gry na dysk i zapominasz o halasach :)

Wczytywanie...

Poleć forum