1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 ROD 0102 zimne luty na GPU jak napraiwć ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez crissxanos, Maj 11, 2009.

1. crissxanos

crissxanos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wita mam taki problem 3 ROD 0102 zimne luty na GPU

więc tak najpierw opiszę problem

pożyczyłem od kolegi grę włączyłem i konsola pochodziła 5minut potem sie zawiesiła zresetowałem i pojawił się błąd 3 czerwone diody sprawdziłem błąd 0102 Zimne luty na GPU włączyłem konsole zgrałęm gre na dysk zawiesiłą sie przy zgrywaniu zresetoałem jeszcze raz wgrałem jeszcze raz i od tej pory jest ok rod już nie nie pojawił bo gram w gry z dysku co może być tego przyczyną? mój napęd jest strasznie głośny jak gram z płyty nie wiem czy to może być przyczyna że wibracje napędu mogą wpływać na GPU że może nie styka i trzeba docisnąć gumkami

czytałem na tym forum żeby to naprawić trzeba 4 kawałki gumek po 0,4mm nie wiem czy to pomoże i na jaki czas słyszałem też ze przez ten sposób odkształca sie płyta i że nie warto tego robić bo konsola będzie sie nadawała na śmietnik więc kieruje pytanie do was co mam zrobić żeby domowym sposobem to naprawić nie jestem w stanie wywalić 150 zł na serwis słyszałem też o pastach żeby wymienić bo może wyschła więc co by było dobrym sposobem planuje też poprawić chłodzenie chce ją stuningować założyć wentylatory tylko nie wiem w których miejscach i jakie to mają być chce takie świecące

2. Lotnik421 Xbox One

3. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Lepiej daj do serwisu bo będą 2 360 tki.:)

Wczytywanie...