1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 ROD problem rozwiazany moze??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Sahdy84, Wrzesień 7, 2008.

1. Sahdy84

Sahdy84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka chciałem sie podzieli małym eksperymentem jaki dokonałem na swojej konsoli , przeczytałem kiedyś ze powstawanie pierścieni jest spowodowane przegrzaniem zasilacza, wiec wsadziłem swój zasilacz pod bardzo słabo wentylowane miejsce ,po 30 minutach grania konsola pokazała czerwone pierścienie wiec moja rada nie zostawiajcie konsoli oraz zasilacza w ciasnych miejscach tylko na otwartej przestrzeni dodatkowo powiem ze konsola nigdy z pierścieniami nie miała do czynienia aż do tego eksperymentu mam nadzieję ze komuś pomogłem

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: 3 ROD problem rozwiazany moze??

3 Rod ma wiele przyczyn ,przegrzanie zasilacza to jedna z łagodniejszych usterek ;)

4. kamil111

kamil111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: 3 ROD problem rozwiazany moze??

Na jaki kolor świeciła Ci się lampka na zasilaczu, gdy konsola udawała trupa?

Wczytywanie...

Poleć forum