1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

3 tys na Tv i "X" pomozcie !!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rudy9222, Luty 12, 2013.

1. Rudy9222

Rudy9222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam nie mam pojecia jaki Tv wybrac kazdy pisze co innego ... mam juz taki metlik ;/ Wiec tak Tv 42 max 47 cale chce korzystac z niego zarowno na konsoli jak i moim PC do przegladania internetu ogladania filmow itd oraz ma byc podpiety do cyfrowego polsatu ... natomias konsola sam nie wiem czy lepiej cos nowego czy tez uzywanego co proponujecie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    chyba jeszcze aktualna: http://www.auchan.pl/img/original/23892.jpg edit: sorry jednak do 8lutego ...ja bym kupił nówkę x'a S najlepiej - tylko poczekałbym na jakąś promocję podobna do tej z auchan bądź z tesco (był S 4GB za 579zł)
    co do tv to polecam philipsa 42/47pfl4007 zerowy input lag w trybie film!

4. pinox

pinox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    G-dz
    Tv moge ci polecic jakiegoś z LG seria LM6** możesz do niego wziac modul CI+ z polsatu , i niepotrzebował byś dekodera, w sumnie jeden minus ma ten moduł że powoli przełącza kanały , ale idzie sie przyzwyczaić. Co do konsoli to jakiegoś Slima ,zależy czy chcesz przerobionego czy na orginalach, a przeróbka to zależy jaką chcesz mnieć RGH czy LT+.

5. wadyl

wadyl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Każdy będzie miał swoje zdanie ale ja mam tv Samsunga i nie kupił bym teraz innego, musisz sam zdecydować ile mam mieć cali ja mam akurat 40 i jest ok. Natomiast co do konsoli to zależy czy chcesz ją przerobić czy nie i czy chcesz z kinektem czy bez. Myślę,że 3 koła powinno wystarczyć szczególnie ,że możesz trafić na używkę mało używaną ale to musisz śledzić najlepiej na allegro.

6. Rudy9222

Rudy9222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dzięki wielke a to powiedzcie jakiego TV nie kupowac słyszałem ze lg sa lipne... no i musi miec 100 Hz

Wczytywanie...

Poleć forum